Prestižni sajam luksuznih mega i super jahti 'Monaco Yacht Show', što se po jubilarni 25. put održava u luci Hercules u Monte Carlu, svoja je vrata brojnim kupcima, vlasnicima jahti i entuzijastima. Procjenjuje se da će ga posjetiti oko 35.000 ljudi iz cijelog svijeta, koji na jednom mjestu mogu vidjeti veliki broj mega i super jahti od 25-100m dužine i razgledati bogatu nautičku ponudu te razmijeniti mišljenje i iskustva o trendovima koji vladaju u ovoj branši nautičkog turizma.
Između gotovo 120 najglamuroznijih superjahti na svijetu, svjetsku je premijeru imala je i najveća hrvatska superjahta, 'Brodosplitova' ljepotica 'Katina' u vlasništvu Brodosplit Plovidbe d.o.o.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.lipo je tamo
https://www.instagram.com/explore/locations/14809049/
Hrvati imaju pamet i znanje za proizvodnju sofisticiranih proizvoda samo ih vlast treba postiti na miru, a ne opterećivati pretjeranim fiskalnim i parafiskalnim nametima.
na razini kaića u odnosu na Vaš link …
samo mi reci frenki koga u piranu da pitam. prvog na ulici ili nekog ribara?
Uključite se u raspravu