Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) DDJM (Đuro Đaković Montaža d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
zaks 18.4.2007.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Đuro Đaković Montaža: Dividenda od 9,43 kune, pa povlačenje dionica s burze

http://seebiz.eu/hr/burze/duro-dakovic-montaza-dividenda-od-9%2c43-kune%2c-pa-povlacenje-dionica-s-burze,49677.html [seebiz.eu]

mmaru 1.9.2007.
-

Može mi li netko reći hoće li i kad biti isplata dividende od 9,43kn po dionici, i šta to znači da se ova dionica povlaći sa zagrebačke burze, kako će se sa njome dalje moći trgovati, imam ovu dionicu pa me zanima. Hvala!

zaks 18.4.2007.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/jmm6sBDy83dbZXNhgiPqkg==.pdf [zse.hr]

Đuro Đaković Montaža d d. Slavonski brod - odluka Glavne skupštine o ukidanju uvrštenja dionica

Društvo Đuro Đaković Montaža d.d. dostavilo je Odluku Glavne skupštine o povlačenju dionica s uvrštenja na Zagrebačkoj burzi, te Rješenje Trgovačkog suda u Slavonskom Brodu sa zabilježbom kojom se upisuje Odluka Glavne skupštine Društva o povlačenju dionica s uvrštenja na Zagrebačkoj burzi donesena na Glavnoj skupštini održanoj 29.06.2009.godine, koja je usvojena s većinom većom od 9/10 glasova temeljnog kapitala.

mmaru 1.9.2007.
-

Da li se montaža povukla sa burze i ako je da li je se sa njom uopće može trgovati?

kokky 1.2.2009.
-

što će se sad događati sa ovim dionicama? znam jednu osobu koja ih posjeduje, hoće li ih moći prodati i kako ide procedura sa prodajom dionica koje nisu na burzi?

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Evo i ja imam dionice DDJM i neznam šta sa njima raditi kad ne kotiraju na Burzi .
Večinski vlasnik je stranac .
Niti me zove na skupštinu a niti me obavještava o rezultatima poslovanja .
Ako netko zna šta o DDJM molim da napiše .

Pozdrav

.

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Kapnila dividenda , napokon .

Isplaćeno 12.08.2011. 25,70 kn po dionici .

Nije puno , al čovjeka veseli .

.

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ima li kakva nova vijest o DDJM ?

Zahvaljujem .

Pozdrav

.

House 17.9.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Pero7

Ima li kakva nova vijest o DDJM ?

Zahvaljujem .

Pozdrav

http://www.poslovni.hr/vijesti/zadrzali-radnike-i-prosirili-trzista-189254.aspx [poslovni.hr]

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Da ne povjerujete !

DDJM su me isplatili bez mog pitanja !

Objašnjenje : " korporativna akcija ISTISKIVANJE MANJINSKIH DIONIČARA "

Bez moga odobrenja oni su mi oteli moje dionice DDJM i platili mi 505 kn po dionici .

Taj iznos je puno manji od iznosa koji sam ja platio kod kupnje dionica .

Osječam se prevarenim i opljačkanim !

Kolege , zar je to vama normalno da vam netko oduzme vaše dionice i plati ih koliko on hoće ?

.

mmaru 1.9.2007.
-

Molim sve male dioničare koji su kao i ja isplaćeni a da pri tome nismo niti obaviješteni da se udružimo i žalimo ako imamo kome, jer osjećam da smo prevareni. Danas sam dobio obavijest da mi je na moj račun isplaćen iznos od 505kn po 1 dionici,što je mnogo mnogo manje nego sam ja platio kad sam kupovao.Nisam mogao vjerovati da netko može prodati moje dionice a da mene i ne pita.
Da li se možemo obratiti nekome za pomoć jer smo prevareni.

coolviny 2.11.2011.
-

Zanima me da li ste se obratili ikom glede ISTISKIVANJA MANJINSKIH DIONICARA? Kao i Vi, smatram se prevarenim jer sam kupio dionice po cijeni vecoj koja mi je isplacena na racun. Da li ste se obracali pravnim osobama koje su Vas uputile u pravni postupak navedenog kako bi u krajnjem slucaju istupili i na sudu?

Unaprijed hvala na odgovoru.

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Evo šta o pljački DDJM dionica od Malih dioničara misli ivana 7 :

[quote=ivana7

@Pero.

- opljačkalo vas, ali sve uredno i po našim zakonima o.k.

- I love this game.
Pozdrav !

.

ruki 27.7.2010.
Dugotrajni korisnik
-

Neka vas bude sram - dok nas država i političari uredno pljačkaju po zakonu to vam je sve u redu , a kada ja navedem da su dioničari “ popušili ” onda se to kosi s vašim “ MORALOM ” - pametnom dosta !!