poslali građanima poruku
Nacionalna banka Danske otkrila zašto bi svi kod sebe trebali imati 35 eura u gotovini
Građanima se savjetuje da sami procijene treba li im veći iznos, ovisno o osobnim potrebama i okolnostima.