VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lenac se ne hvali svojim trudom i radom po medijima ( što je mali nedostatak trenutno) no kad krenu biti će tko je jamio je jamio 🙃😊😉 posla ne nedostaje

Ovdje strpljenje igra veliku ulogu

Sa divkom su zeznuli stvar a otkupa dionica nema tako da kad krenu sa politikom divke cijena bi trebala biti  +20, posla ima sve super, kompanija stvara vrijednost a gdje smo mi u toj prici? Fondovi i ulagaci zele povrate a nitko sa mjesta da se makne.

Promet je mršav, mrcvari se… Čudi me da nema veće potražnje za ovim papirom…

Tu se svi dobro natovare i čekaju izvješća pa se onda trguje par dana… Gledam prvih deset.. Deseti ni nema tako puno dionica. Preko 9% u free floatu, a promet nikakav.

Jesmo spremni za Q3 👍

Ovo je sad bilo razdoblje za podebljat količine, pa opet jako 🙋‍♂️

Kakve su šanse da ipak opale divku do kraja godine s obzirom na moguće iznenadne vrhunske izvještaje do kraja godine s obzirom da su kapaciteti popunjeni?

Squezze out da naprave treba im 95% i to mogu s obzirom na ponudu, mada mislim da im nije to napeto trenutno…

Sumnjam da bi mogla biti dividenda do kraja godine, a i sumnjam u Squezze jer su ugledna obiteljska firma, a ne lihvari kao ovi naši što su sve u HR pokrali i uništili.

Ionako malih ni nema previše u dionicama, tako da mislim da se tim neće baviti jer imaju pametnijeg posla i posla u Lencu preko glave 😊

Dobro ali sa divkom povlacenje mi nije isto jasno, nije bas ni bilo transparentno. Ispada kao da je ta vijest slucajno procurila u onim zip fileovima koje su objavili uz izvjesca. Prodaja cruisera, 6.flota, remonti tankera i ostalo veselje a cijena pala, divke nema na vidiku a s tim niti novih kupaca. Kompanija je stabilna, vrijednost joj knjigovodstveno raste, posla imaju ali sto to nama vrijedi?

Prosle godine u ovo vrijeme cijena dionice je bila cca 9 kn..Danas cca 15.50.

Vrijednost dionice je porasla nekih 70 % …I vi se pitate sta vama vrijedi to sto Lenac dobro posluje !?!?!?

Samo neka oni pozitivno rade i svake godine ostvare izmedju 15 i 20 mil kuna dobiti..lako za dividendu.

Vise bi vrijedilo da uloze dobit u “novi” dok i prosire mogucnost prihvata vecih brodova nego sto bi znacilo isplatit kunu… dvije dividende.

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

Prodajte par tisuca komada po tih 15,50. Cijena je ta što nema prometa i sto je cijela burza uzas. Lenac vrijedi ali to nije vrednovano.

Pitao me prijatelj sa foruma što mislim o vlenu. Pojma nemam pa sam išel gledati i odustal gledati po dvije dionice. Tko je tu šef može li mi netko ukratko notirati.

Osnova su dobri rezultati poslovanja i ako su oni dobri nema straha od “koristi”. Cijena moze zbog spekulativnih  razloga ili nelikvidnosti trzista varirat ali ako se gleda na godisnjoj razini nebi imao nista protiv da cijena iduce godine u ovo vrijeme bude cca 20 kn ili 30 % veca…I bez dividende i bez doka…Pa kome vrijedi vrijedi…da ne citiram Grunfa

 

Za “prijatelja” sve informacije o glavnom na , https://www.palumbogroup.it/

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Poštovani a jel tu ima kakvih kostura iz ormara, uljanik? A tko se krije na drugoj poziciji pod Icapitalom, jel ima cerp sve čisto.

Pitao me prijatelj sa foruma što mislim o vlenu. Pojma nemam pa sam išel gledati i odustal gledati po dvije dionice. Tko je tu šef može li mi netko ukratko notirati.

 

reci prijatelju da si skuha dobru kavu i krene čitati thread od početka. kad to prostudira, onda može početi postavljati pitanja. prije toga je nepristojno išta pitati

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Poslao sam prijatelju mail i napisala mu kak ste jako zločesti a na forumu treba biti kolegijalan. 

S poštovanjem

Poslao sam prijatelju mail i napisala mu kak ste jako zločesti a na forumu treba biti kolegijalan.

S poštovanjem

 

ne, na forumu treba biti pristojna odrasla osoba. Koja prvo uradi domaću zadaću, pa onda pita. Ne očekujući da netko drugi uradi onaj prvi korak

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close