VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fino piše, 20.07 ide 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Sto kaze kolega @Parica divka ide sigurno. Palumbo grupa ima preko 80% vlasnistva Lenca. Samo da se sazovu GS i potvrde divku.

Parica, 17.05.2022. u 08:25

 





BabaLuji, 16.05.2022. u 16:35



 

Potvrda NO ce odluciti gdje cemo… Nagrada svima koji su vjerovali u firmu 🙃💪

 



 

Pa NO je već potvrdio odluku o upotrebi dobiti (vidi str.83 revidiranog GFI 2021.)…

Tako da jos samo cekamo Poziv na GS i izglasavanje divke na istoj sto ne bi trebalo biti upitno buduci NO vec prihvatio odluku o divku…a oni su predstavnici PALUMBO GRUPE

 

 

📈👍👏🏅  Hvala

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/43999

Dividenda.

Jos malo po ovim razinama. Od divke vlasnici mogu otkupiti sve sto je ostalo na trzistu. Jedino uspjesno remontno brodogradiliste sa vodstvom koje zna posao. Nema fusarluka. Sretno im i zelim im da kroz divku isplate sve sto su ulozili… Jasni ciljevi i jasan smjer uz gđu Uzelac. 👏👏🏅🏅📈📈🍯🍯💪💪

Dakako 🙂 nešto se dokupilo još kroz ovaj tjedan, zlu ne trebalo 👍☺ pripremam se za dividenu 2023 ..

https://www.poslovni.hr/kompanije/otvoren-novi-ured-lurssen-grupe-bogati-njemacki-brodograditelji-otkrili-planove-za-hrvatsku-4338222;

Miriše na suradnju i jednu novu nišu za lenac ako ništa…

Kolega @BabaLuji mislite na ovaj link? onaj što ste poslali ne otvara, uglavnom da ☺ bit će i tu posla za Lenac 👍🙂

Otvoren novi ured Lürssen grupe: Bogati njemački brodograditelji otkrili planove za Hrvatsku

 

 

 

Točno kolega @BabaLuji, ja nekako očekujem već iduće godine 7- 10kn dividende, a narednih sve više, Lenac ima ogromne potencijale, a Palumbo to zna iskoristiti i nagraditi radnike, a sad i dioničare 👍

sitnariba, 21.05.2022. u 11:48

Kolega @BabaLuji mislite na ovaj link? onaj što ste poslali ne otvara, uglavnom da ☺ bit će i tu posla za Lenac 👍🙂

Otvoren novi ured Lürssen grupe: Bogati njemački brodograditelji otkrili planove za Hrvatsku

 

 

 

 

To je to, Lenac ce biti sve skuplji sa politikom dividendi. Jahtasi ne pitaju za cijene, krene li tu malo ozbiljnija suradnja mozemo ocekivati raspon od 30-50 kn u bliskoj buducnosti

pitam se pitam tko će prvi pritisnuti gumb visoko

Lako za dnevne oscilacije i trejdere…samo neka oni rade kako trenutno rade a svi su izgledi da ce tako i biti. U sljedecih 5 dana stizu tri broda ( NOV 514 iz 3 Maja , BH PHILLIP i ANGELINA AMORETTI ) tako da ce i drugi kvartal bit dobro popunjen.

Samo u prvom kvartalu 2022 je ostvarena dobit od 26 mil kuna . vise nego li u cijeloj 2021oj . Ako ce se skoro cijela dobit iz 2021 od 18.8 mil kuna isplatit za dividendu , tko nam brani prognozirat bar istu toliku za 2022 !?..Ovo je kao stednja sa kamatom od 7-15 % samo po prihodu od dividendi…lako za dnevno “vijuganje” cijene i trejdere koji bi kupili za 16.2 a prodali za 16.6…steta je jedino sto nam je cijeli zse ovisan o njima pa ispadne da su oni …..mi..jednini koji odredjuju cijenu 🙁

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Mislim da je ovdje trejdu kraj, može biti oscilacija koji dan i frend frendu prodat par tisuća da netko naivni uleti i proda.

No sve manje dionica je za trejd 👍😉 neka se što duže zadrži na ovoj razini 16+ kn da se još podeblja količina 🙂

Ovakvim tempom posla, pa da i padne,  mislim da bi dividenda mogla biti 2023g. 5+kn 😊 gazdi nešto nama nešto 👍

ps.nije nagovor na kupnju ni prodaju

😁👍🙋

Nakon pet godina isplata dobiti: “Lenac” će isplatiti 18,8 milijuna kuna dividende

7 dana nakon javne objave poziva na skupstinu oni tu informaciju prenesu u novinama..mjesec dana nakon sto je to bilo objavljeno u FI za 2022…i onda je bio prijedlog..i sad je prijedlog…i zasto je sad to tako vazno a nije bilo prije mjesec dana ili 7 dana ?

Zalosno je koliko mediji lose ili nikako prate takva izvjesca ili takva dogadjanja..Strasno je koliko su za medije…lokalne novine…ovakve teme nebitne ili s koliko malo pozornosti ih prate. Vaznije su nekakve kulturne…drustvene…sportske..”zvjezdan eprasine”..itd..nego li gospodarstvo .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close