VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Lucijan

Kakve to veze ima odakle je dosao brod?!

Otisao je u Lenac, a prije je remonte radio u Turskoj i u Trogirskom škveru i sada je odabrao Lenac. Lenac je odabrao radi bolje ponude.

Brod preko sezone plovi u Jonskom moru, a zimi su u našem akvatoriju.

Ti drukas da dionica padne, ali znas da je BVPS trenutno 14kn.

Zasto mislis da Lenac nije zlatna koka, radi konstantno u plusu.

Ne bi ti bio na ovoj temi da ti nije dionica interesantna.

Takvi kao ti su mi poznati, cekaju dionicu jos nize, a kada vide da su zakasnili ulaze na jos vece razine.

Do 10 kn je extra ulazak.

Ka ovdje jos nisam ozbiljno usao, tek sa manjom kolicinom. Cim izađem uskoro iz druge dionice, ovo mi je prioritet. Ja ne ulazim sa 50-100tis kn, ja ulazim dosta jace, primijetit ce se.

Ovo ste pisali kolega u 7.mjesecu 🤣🤣 koliko je od tada stiglo brodova 👍😉 toliko o tome da vas shvatimo ozbiljno 😄

Lucijan, 15.07.2021. u 11:35

Nemate se nazalost s cim hvalit jer ce to bit jedini brod u Lencu 🙁

I taj je vrlo vjerojatno tu zbog izvanredne situacije s obzirom da je to Jadrolinijin trajekt a znamo da mu u sezoni bas i nije mjestu na remontu !

 

Pozdrav

 

zašto de prepiremo kad u izvješću lijepo sve piše

 

ja bih vl izvješća ustoličio kao standard na zb – kratko, jasno, pošteno

ne obećavaju kule i gradove, kažu pod pritiskom smo, ali borimo se i likvidni smo.

 

s lencem je vrlo teško išta predvidjet – jedan kvartal voze u prazno, sljedeći kvartal rasture

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kvaliteta kolega, plus vrijeme, to je bitna stavka 👍😉

diokidina, 28.11.2021. u 10:22

 





sitnariba, 27.11.2021. u 20:34



 

Stiže sutra u Lenac

https://www.marinetraffic.com/hr/ais/details/ships/shipid:301720/mmsi:256424000/imo:9398008/vessel:ATHENA

 



 

Zasto ovaj iz Atene dolazi u Lenac?! A kolega @investimir pise da  su Turci jeftiniji i prvi su im susjedi.

 

diokidina, 28.11.2021. u 10:22

 





sitnariba, 27.11.2021. u 20:34



 

Stiže sutra u Lenac

https://www.marinetraffic.com/hr/ais/details/ships/shipid:301720/mmsi:256424000/imo:9398008/vessel:ATHENA

 



 

Zasto ovaj iz Atene dolazi u Lenac?! A kolega @investimir pise da  su Turci jeftiniji i prvi su im susjedi.

Niste li vi napisali da brod dolazi iz Atene u Lenac ???..Pa zar ni tu grešku niste vrijedni priznat?

Koliko je brodova na kraju bilo u 7 mjesecu ?..

Nervoza ?..Kolega ja sam vam javno napisao kad je dobro vrijeme za prodaju i da ste prodali nebi imali dobrih 50% gubitka..tako da vam badava prebacivanje raspolozenja na drugog..vi ste u gubitku ..ne ja !

Nema potrebe da drukate na rast jer evo vec smo sa 14.5 dosli na 8..a “dno” se tako brzo ne nazire.

Na burzi vam jako dobro funkcionira psihologija krda..i kad krene kupnja..svikupuju..bez obzira dali vrijedi ili ne vrijedi..tako je i na podaji…Lenac je svoje “krdo” odradio..vi ste ostali sastrane..i sad se ceka druga prilika…dali na 5 kn..ili 10..svejedno..

I znate vi to isto kao i ja..o vasem se novcu radi samo ne smijete to javno priznat .. a lakse je kad se prizna greska..i krenes dalje..Ne brinite..sreca da se radi samo o novcu.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

😊 samo bez nervoze i napetosti, netko vidi priliku za budućnost, netko za gubljenje živaca i trejda 😊 pa se nastupa mrvicu agresivnije i dominantnije kako si se drugi upitali , hm pa možda su oni i pravu i Lenac je stvarno u banani 👍🤣 čista psihologija 🤷‍♂️😉😄 sretno! Od mene samo iznad 50 kn 😉

isto tako vas i razumijem, blizi se 4Q a vi vani i kako se sad nakrcati po 5 ili 7 kn 🤣👍 probati nagovarati na prodaju, pa se možda nađe par paničara

prodajte ako imate i mirno spavajte 🤣🤣 a ne što tu piskarate gluposti i nebuloze

šta vas briga za Lenac i nas dioničare, baš se vi brinete za naše dobro 😉

MSC,LNG,6.flota, Jadrolinija itd.. 😉

do čitanja 👍

 

koliko je brodova 6 plote doslo na remont odkada je Hrvatska odabrala Rafaele umjesto Americkih f-16

Kolega snupy 😊 opet nasmijavate 👍😊

Da, sad će odmah prekinuti suradnju 6.flota sa Lencem 🤣🤣

Da smo morali uzeti f 16 onda bi i uzeli, sve ima svoje razloge 😉

Evo kolega snupy informacija malo više o ovom što sam upravo napisao 😉

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/jeste-li-znali-da-ne-mozemo-nabaviti-francuske-rafale-bez-americke-dozvole-jos-nije-stigla-15104385

I još informacija na tu temu sa Amerima 👍 tako da širenje dezinformacija nije lijepo 🤣🤣

https://www.bug.hr/avijacija/hrvatska-odabrala-rafale-evo-sto-na-to-kazu-amerikanci-svedjani-i-izraelci-21651

Badava vam kicenje teksta sa smajlicima..pogled na kretanje cijene nije za smijanje !

Suzdrzite se o intelektualnoj kvaliteti tudjih postova u koliko za to nemate argumenata.

Nervoza ne moze bit kod onog tko nema dionice….samo kod onog tko ih ima i stalno gleda koliko gubi ili dobiva…i obratite paznju sutra na marinetraffic…sutra stize jos jedna “mrcina” u skver.

I ne obracam se drugim dionicarima niti ikog nagovaram na ista..samo odgovaram na vase hvalospjevne komentare dionice.

I ne zaboravite..dobra tvrtka ne znaci i dobra dionica…bar ne na zse !!

 

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

😊 ako se ja smijem koji imam dionice, pa zašto se vi brinete kolega @Lucijan , zar ne bi trebalo biti obrnuto 😉 👍

@Lucijan

Ameri dolaze pred kraj godine ili iza nove godine. Uzurbano se radi, da bi se oslobodio dok.

http://prntscr.com/210fwd5 danasnji jutarnji

New Report

Close