VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

🙂 kolega, da Palumbo svira u frulu sigurno ne bi bio takav gigant 😉

Lasta po lasta= jato 🙂

Ovaj jedan jedini sto je trenutno u Lencu je jos tu samo iz “financijsko-tehnickih ” razloga..ne zato sto se na njemu radi..samo da ne bude tako i s ovim koji ceka na ulaz

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@Lucijan

Svima je jasan tvoj nacin pisanja.

I sam znas kad ova firma nema pune dokove radi u plusu.

Znaci radi u plusu. Ok?

A takvih ce da bude sve vise u VLENu 😉

Impresivan “bitcoin kruzer” stigao u Martinšćicu! Trebao je biti ploveći dom za digitalne nomade i trgovce kriptovalutama

Ne se nervirat decko ! A i previse si dajes do znacaja da bi znao sta drugi misle i znaju !

Pre dugo sam tu da bi se sluzio pisanjem u svrhu bilo cije dobrobiti ili stete.  A to sto se ti emotivno vezes za dionicu to nije moj problem. Vidim da jos nisi prezalio Dioki !

Lenac radi kako radi i sreca nasa kad bi radio bolje jer ovako nije dobro.

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

Slaba popunjenost srpnja i kolovoza te ogromna amortizacija u dok 11 ce presuditi 3Q-u .Ako ostvare 0 u privih 9 mjeseci ove godine biti ce ogroman uspijeh

@Lucijan

Dragi moj decko, kao osoba nisam emotivac i ne vezem se ni za dionicu ni za osobe.

Ako vec sebe hvalis da si dugo tu, i ja sam(19g).

To sto ti pises  negativno ovdje da je losa popunjenost, da ce biti los kvartal, da je brod izasao iz remont, a jos nije ni stigao, dovoljno je da napises u jednom postu, a ne da se svaki tvoj post sastoji od istih izjava.

Siguran sam da bi zelio kupiti, ali bi htio nize. Hoce li nize???

Mozda ce i vise.

Moja savjet ti je da ako imas slobodnog kapitala ulozi u druge dionice koje su trenutno u fokusu, jel ova je daleko od objektiva.

Ja ulazim ovdje polako, i ne pisem da je suncano i da je dan prekrasan.

Dioki sam prodao na vrijeme. 😎

 

Ajde kad se vec usudjujes javno me optuzit da pisem neistine , citiram te “da je brod izasao iz remont, a jos nije ni stigao stigao “.. Da cujem o kojem se to brodu radi ?..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Satoshi je zauzeo pola Lenca 🙂 a bogme i radne snage, znači posla za cijeli kvartal samo oko jednog broda, a doći će ih još do kraja god.

Dok 11. je odgođen što je isto pametan potez u ovoj situaciji i do tad će se skupiti love podosta..

Sretno Lencu, a i nama 😉

snupy, 15.10.2021. u 13:30

Slaba popunjenost srpnja i kolovoza te ogromna amortizacija u dok 11 ce presuditi 3Q-u .Ako ostvare 0 u privih 9 mjeseci ove godine biti ce ogroman uspijeh

Kakva amortizacija? Pa imovina se vjerojatno linerano amortizira osim ako nije napravljena neka revalorizacija.

 

I što je bitna neto dobit? Uvijek je bolje gledati operativni rezultat (EBITDA), da”ogromna amortizacija” ne utječe na poslovni rezultat.

Eto još jednog 😉

https://www.marinetraffic.com/en/ais/details/ships/shipid:287737/mmsi:249069000/imo:9398022/vessel:ARETHUSA

loše

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/VLEN/FI-VLEN-e5a9f37da123bb2ac970df600d9fbc47.pdf

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

3Q nije se ni ocekivao bolje. Ali su jos u plusu za 9mj otprilike oko 3mil €.

Realnosta ni buducnost nije bajna ma koliko tko to ne htio priznat.

Badava bilo drukanja i postanja slicica

 

Kostrena protiv novog doka: Vijećnici odbili inicijativu škvera, kako će se to odraziti na “Lenac”?

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex





diokidina, 29.10.2021. u 12:20



3Q nije se ni ocekivao bolje. Ali su jos u plusu za 9mj otprilike oko 3mil €.



Točno tako

New Report

Close