VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozivaju se vjerovnici dužnika VIRO TVORNICA ŠEĆERA d.d., OIB 04524204420, Zagreb, Ulica Grada Vukovara 269d, u roku od 21 (dvadesetijednog) dana od dana dostave ovog rješenja, prijaviti svoje tražbine nadležnoj jedinici Financijske agencije na propisanom obrascu.

rjesenje je od 18,12,

VI. Poziva se Financijska agencija objaviti na mrežnoj stranici e-Oglasna ploča sudova u roku od tri dana

– od dana isteka roka za prijavu tražbine, tablicu prijavljenih tražbina zajedno s prijavama tražbina i ispravama

– od dana isteka roka za očitovanje dužnika i povjerenika ako je imenovan o prijavljenim tražbinama, očitovanje o prijavljenim tražbinama, odnosno podatak da očitovanje nije dostavljeno

– od dana isteka roka za osporavanje tražbina, tablicu osporenih tražbina u kojoj će navesti sve tražbine koje je osporio dužnik, povjerenik ili vjerovnik.

 

Mislim da je istekao rok i ostalo je 34,4milje neprijavljeno

 

 

zato sam i pitao. nije lose.

i mislim da je nesto malo manje. nije 34.

da

33,4 tak nekak

Kada i ako se prihvati predstecajna dionica bi mogla na 40 kuna.

Ooooo, evo nam naseg strucnjaka tj profesionalca koji je uspio zduvat u tjedan dana 40%. Kako i na Viriju i tako izgleda i na atlantskoj. Dobro, taj je mozda manji durs. Vas status profesionalca bi mogao nekoga zbuniti tako da se suzdrzite od komentara.

Bez brige kolega Joda glavno da ste vi u plusu. Kao i svi koji su kupovali Viro od 60 do 100 kao i Atlantsku po 400 i jos preporucivali kupnju. Pa sada pisete pod drugim nickom.

Nego, sto sam tocno krivo napisala?

P.S. budete i vi dobili status profesionalca. Bez brige.

SDP: Virovitička šećerana se danas zatvara, isto očekuje i one u Osijeku i Županji

Zvacu stare vijesti. Vecina je zbrinuta u hisu. Ostatak dobio otpremnine.

No to je vec prosla vijest. Sad malo crnjaka

 

Koriste se stare vijesti za navlačenje naivnih??

Ovaj članak je predizborna kampanja,realno gledajući predstečajna nagodba će proći,čak ima i zainteresiranih za kupnju His a kako sam načuo,samo ne znam kako to ide,da li se može pojaviti neka treća strana i umješati se u predstečajnu nagodbu sa ciljem kupnje,ili se taj interes može kasnije iskazati,kad završi predstečajna?zna li netko?

Konferencija za novinare tipa, “netko je kazao, da je netko pričao, da je nešto možda šušnulo”! Inače ubiše se od brige za radnike u Slavonskim tvornicama. Samo koriste pogodan trenutak za političko poentiranje na jedan ružan način.

Viro, a slicno nazalost vrijedi i za Atpl uz ovakvo poslovanje i k tome lose odluke nema sanse za opstanak. Nekoc sam i sam vjerovao u Viro. Srecom izvukao se jer imam jaci cash pa sam uspio na padovima smanjiti prosjek i na odbijanjima vratiti se iz gubitka u plus. Trenutno nemam Viro, mozda tehnicki odigram na 8-10kn i Atpl na 50kn.

vratio se nio. očekujte raketu

E nego sto nego raketa kolega Percepcia. Kada padne na 1 ide raketa na 2 kune. To je rast 100%.

New Report

Close