VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj nije ovo već u stečaju?

Kolegice kupujete ?

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Ne, nisam nikada kupila Varteks. Zašto bih kupila? Bakić se izvukao uz veliki gubitak i opet u propast otjerao male dioničare.

Već viđeno na Djuri.

Marielena, 01.05.2023. u 12:31

Ne, nisam nikada kupila Varteks. Zašto bih kupila? Bakić se izvukao uz veliki gubitak i opet u propast otjerao male dioničare.

Već viđeno na Djuri.

Kako je to Bakić otjerao male dioničare u propast?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Razgovarali smo s mladim Imoćaninom, novim suvlasnikom Varteksa: Mobitel mi je užaren. Stanje nije bajno, no imam plan


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/biznis/razgovarali-smo-s-mladim-imocaninom-novim-suvlasnikom-varteksa-mobitel-mi-je-uzaren-stanje-nije-bajno-no-imam-plan-1291487


 

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Bravo dečki 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Zlatek, 22.05.2023. u 11:57

 

Razgovarali smo s mladim Imoćaninom, novim suvlasnikom Varteksa: Mobitel mi je užaren. Stanje nije bajno, no imam plan


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/biznis/razgovarali-smo-s-mladim-imocaninom-novim-suvlasnikom-varteksa-mobitel-mi-je-uzaren-stanje-nije-bajno-no-imam-plan-1291487


 

Očekujemo da se i država uključi u pomoć opstanka, jer “Varteks” je jedan od najdugovječnijih hrvatskih brendova koji ima stoljetnu tradiciju. :-)

 

Dečko uložio nešto novaca i sad očekuje da mu država pomogne. Pravi poduzetnik

Zlatek, 02.05.2023. u 10:50

 





Marielena, 01.05.2023. u 12:31



 

Ne, nisam nikada kupila Varteks. Zašto bih kupila? Bakić se izvukao uz veliki gubitak i opet u propast otjerao male dioničare.

Već viđeno na Djuri.

 



 

Kako je to Bakić otjerao male dioničare u propast?

 

Vaš idol Bakić je u crno zavio mnoge ljude u Hrvatskoj sa svojim samoproglašenim statusom Gurua investiranja i sa svojim dijeljenjem ulagačkih savjeta na blogu Eclectica…u sve redom firme pred stečajem kao VART, DDJH, PTKM, FNVC, TISK, BLJE…da više ne nabrajam nekadašnju Barcelonu… naravno svugdje je fulao osim iznimke RIVP…..ali ni on ne može baš sve omanuti.. u zadnje vrijeme si pegla imidž velikog epidemiologa i Guru-a(zar opet 🙂 ) u stranim ulaganjima, te vidim da se polako miču dokazi starih promašaja, pa je i blog Eclectica nedavno ugašen…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Ostala su 3 dana do Skupštine Varteksa, 15.12.2023., na kojoj se odlučuje o povlačenju dionice s burze, a ja ne vidim da je negdje objavljen “elaborat o procjeni fer vrijednosti dionice koji je revidirao neovisni ovlašteni revizor” iz članka 341. stavak (12) ZTK:


(12) Iznos pravične naknade i, ako je primjenjivo, elaborat o procjeni fer vrijednosti dionice koji je revidirao neovisni ovlašteni revizor društvo mora u cijelosti učiniti dostupnim svim dioničarima i objaviti javnosti najkasnije pet dana prije dana održavanja glavne skupštine na kojoj se odlučuje o povlačenju dionica s uvrštenja na uređenom tržištu.


Jel netko zna gdje se može vidjeti taj elaborat, ako postoji?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Prijedlog odluke glavne skupstine o povlacenju dionica nije prihvacen.

New Report

Close