VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O ovome sam pricao

krecu lokalni izbori i kraj za varteks

https://sjever.hr/2021/02/23/hdz-varteks-strateski-projekt-vlade-rh/?fbclid=IwAR3npQ1bDbLXtfeagFazeFSpsreXg6-wjhzAX19i6aAUlkMcxvC6v7lXFDI

to su trebali napraviti barem prije 10 godina kada su preko pruge masovno građeni stanovi.

Malo sam bolje pogledao. Krenulo je komadanje. Doslovno.

Radek

pogledaj slike zadnjih par dana kako politicarima objasnjava sto je sako. Covjek se razumije u sve, corona, ddjh, hzz, turizam, plin itd…

Varteks nema namjeru sam ulagati u nekretninske projekte, nego samo prodati neoperativnu imovinu, čuvajući povijesno vrijedne nekretnine, a transakcije za neke čestice su u tijeku, kako smo i prethodno obavijestili Zagrebačku burzu. Za ove transakcije Uprava je pribavila jednoglasno mišljenje NO, uključivo i predstavnike radnika. Eventualno usvajanje projekta „Varteks kvart-urbana regeneracija“ ne bi direktno utjecalo na financijsku situaciju Varteksa, ali budućim kupcima bi omogućilo jednostavnije dobivanje dozvola, uz istovremenu zaštitu urbanističkog razvoja Grada Varaždina

New Report

Close