ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ostali bulkeri na ZSE bi mogli kreativno prikazati poslovanje u Q1, a svi znamo kakve su vozarine tada bile…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

sasvim dobro izvješće na kraju… šteta da se nije isprosiaplo do 24… bio sam i tamo.. a i na 25.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

U sektoru prijevoza nafte, naftnih produkata i kemikalija zabilježen je nastavak trenda stabilnih vozarina iz

zadnjeg kvartala 2022. godine. Brod “Verige“ bio je do konca studenog 2022. godine zaposlen na temelju

ugovora o najmu s fiksnim iznosom vozarine, nakon čega je brod nastavio komercijalnu eksploataciju na spot

tržištu putovanjem iz Južne Amerike za Indiju s teretom biljnog ulja. Preliminarna kalkulacija predmetnog

putovanja ukazuje na očekivani TCE rezultat vozarine od USD 28.150 dnevno. Drugo spot putovanje koje je

započelo tijekom prvog kvartala je s teretom melase iz Indije za Europu. Preliminarna kalkulacija ovog putovanja

ukazuje na očekivani TCE rezultat vozarine od USD 40.000 dnevno.

Ja moram naglasiti da sam ocekivao bolje, nisam mislio da ce toliko stete napraviti dry bulk(vozili u prvom kvartalu po 10 k pa oko nove godine po 7 k, break even je nekih 12 k). Sto je kljucno u izvjescu? Pa to da su na kraju prvog kvartala dry bulk brodovi vozili po 14 000 k, znaci ovaj kvartal zaraduju, a uz to, slag na tortu, pise da tanker Verige vozi po 40 000 dolara. Svakako bi po navedenom Q2 trebao biti miljama bolji, ali pricekajmo, tek je 1/3 kvartala iza nas. Mislim da je ludost ovo trenutno prodavati uz svu pozitivu, ali svak ima svoje misljenje. Zbog ovako losih rezultata dry bulka prodao sam svoj dio u ATPL, mislim da ce imati los prvi kvartal i cekam na kupnji ULPL.

mitkko, 26.04.2023. u 10:06

Dobit u Q1 samo 300k eura? Ovaj jedan tanker je uspio samo djelomicno pokrpati rupu od bulkera.

.

Sa nestrpljenjem ocekujem vidjeti nase ostale perjanice.

Neto konsolidirana dobit je 7.5 milijuna eura(56 mil kuna) i pokazuje rast za 6 mil kuna u odnosu na 2022 godinu.

Krajem prvog kvartala tanker Verige i supramaxi se nalaze na spotu. Očekivani TCE ovih putovanja je za tanker Verige 40000$, a bulkere 14000$. U 1Q  je TCE za bulkere iznosio 10000$. Breakeven je za Ulpl 12000$.

Mislim da svatko može napraviti kalkulacije za 2Q.

Naravno tko misli da na ovoj cijeni treba prodavati, neka prodaje.

Marielena, 27.04.2023. u 16:41

 










 

Neto konsolidirana dobit je 7.5 milijuna eura(56 mil kuna) i pokazuje rast za 6 mil kuna u odnosu na 2022 godinu.

Naravno tko misli da na ovoj cijeni treba prodavati, neka prodaje.

Šta vi buncate? kojih 56 mil kn?

 

Poslovni prihodi: 4.745.313 EUR

Dobit: 86.621 EUR

Ova pekara u mojoj ulici je ostvarila veću dobit.

10 lažnih profila se našlo da druka na rast ULPL a od svih brodara najveća škovaca. Da nije rata, propao bi. Ovako samo odgođena propast.

Uz ZB, ADPL i LKRi među najvećim škovacama na ZSE.

ATPL i JDPL spaceshuttle za ovo sra*nje.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Napisano je što je što.

Moguće da bi ULPL propao da nije bilo rata u Ukrajini, ali eto rat je tu. Još će ga dugo biti. Vi ne morate to naravno kupovati.

Naravno da su Atpl i JDPL bile bolje dionice. Takve su i valuacije na burzi trenutno.

Luka Rijeka vam je smeće, a pisali ste da kupujete.

Adpl meni nije smeće, ali je trenutno preskup.

Rizične dionice ne morate kupovati. Kupujte dividenduše i to je to.

Ne znači da neki ne zarađuju na ex stečajušama.

Djubre, 27.04.2023. u 17:40

 





Marielena, 27.04.2023. u 16:41



 

 










 

Neto konsolidirana dobit je 7.5 milijuna eura(56 mil kuna) i pokazuje rast za 6 mil kuna u odnosu na 2022 godinu.

Naravno tko misli da na ovoj cijeni treba prodavati, neka prodaje.

 



 

Šta vi buncate? kojih 56 mil kn?

 

Poslovni prihodi: 4.745.313 EUR

Dobit: 86.621 EUR

Ova pekara u mojoj ulici je ostvarila veću dobit.

10 lažnih profila se našlo da druka na rast ULPL a od svih brodara najveća škovaca. Da nije rata, propao bi. Ovako samo odgođena propast.

Uz ZB, ADPL i LKRi među najvećim škovacama na ZSE.

ATPL i JDPL spaceshuttle za ovo sra*nje.

A koje vi gluposti pisete? Kolika je dobit za 2022? Koliko su isplatili od dogovorenog predstecajnog postupka, po koliko im plove brodovi? Ne znam zasto admin uopce dozvoljava ovake upise.

kolega nek smanji bijelo… truje prostor na svim linijama.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Gospon @Djubre,

Čuti ćemo se za šest mjeseci pa ćemo vidjeti jesno li u pravu mi koji smo sada kupili Ulpl ili vi sa svojim perjanicama. Ne mislim se raspravljati. Svatko ima svoje.

Ne kupujem tankere zbog 2022, već 2024 godine.

Adpl sam kupila na 75 kuna. Hvala lijepa. Znam kada što treba kupiti i pritom dosta riskiram. Najlakše kupiti firmu kada ju svi žele i kupuju.

Lijepi pozdrav

Imam samo jedan Nick i na Poslovnom i na drugom forumu je isti.

kicancro, 28.04.2023. u 08:33

 





Djubre, 27.04.2023. u 17:40



 

 





Marielena, 27.04.2023. u 16:41



 

 

 










 

Neto konsolidirana dobit je 7.5 milijuna eura(56 mil kuna) i pokazuje rast za 6 mil kuna u odnosu na 2022 godinu.

Naravno tko misli da na ovoj cijeni treba prodavati, neka prodaje.

 

 



 

Šta vi buncate? kojih 56 mil kn?

 

Poslovni prihodi: 4.745.313 EUR

Dobit: 86.621 EUR

Ova pekara u mojoj ulici je ostvarila veću dobit.

10 lažnih profila se našlo da druka na rast ULPL a od svih brodara najveća škovaca. Da nije rata, propao bi. Ovako samo odgođena propast.

Uz ZB, ADPL i LKRi među najvećim škovacama na ZSE.

ATPL i JDPL spaceshuttle za ovo sra*nje.

 



 

A koje vi gluposti pisete? Kolika je dobit za 2022? Koliko su isplatili od dogovorenog predstecajnog postupka, po koliko im plove brodovi? Ne znam zasto admin uopce dozvoljava ovake upise.

Jer su fundamentalno potkovani.

Za razliku od vašeg nabacanog teksta bez ijednog argumenta.

Samo se vi držite 2022.

Kupujte vi dionice zbog 2022, možete i 2012 usput i 2013 gledati. napravite jop par profila i povucite par linija na grafovima, nazovite ga TA.

2023 i 2024 su vam nebitne. Kupuje prošlo a ne buduće poslovanje. Haha.

dajte molim vas kupite malo i ADPL. Pogledajte samo 2018 i ugovorene poslove. A i meni treba izlaz iz te jame.

Parice nema. Morat će te jače drukati da nekoga navučete na kupnju.

 

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Izvjestaj scorpio tankera, vidimo da su ugovorili dio Q2 po prosjecno 35 plus tisuca dolara. Takoder predviđa se jacanje vozarina, ne sad u Q2 jer je to slabiji kvartal ovog ciklicnog biznisa, ali vozarine su ionako jako jako visoke.



Racunajuci prosjek vozarina od 35 000 dolara( u izvjestaji kazu da je drugo putovanje 40 000 po danu) i racunajuci da dry bulk vise ne radi minus nego ce ploviti po oprilike 14 000 dolara, racunam da ce dobit Alphe Adriatic u ovom kvartalu biti 13 miliona kuna, ili ti oko 1,8 miliona dolara. Ova dobit od 2 miliona kuna je rezultat niskih vozarina za dry bulk a i taj plus je izvukao tanker Verige, te kad bi gledali da Atpl nije dobila povrat stete od osiguranja, Alpha Adriatic bi bila jedini brodar sa plusom! Sve u svemu, drzim da ce svi brodari biti u dobrome plusu sljedece kvartale, ali ce po dionici najvecu dobit po meni imati Alpha Adriatic.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Ovdje imam velika nadanja u ovog brodara. Vani su tankeraši odradili odličan rast a ovdje je to izostalo. Ukoliko verige kao što se piše i najavljuje odradi kvartal sa 40 000$ i krene oporavak bulka a trebao bi, možemo očekivati vrlo vrlo pozitivne rezultate.

Djubre, 01.05.2023. u 12:31

 





kicancro, 28.04.2023. u 08:33



 

 





Djubre, 27.04.2023. u 17:40



 

 

 





Marielena, 27.04.2023. u 16:41



 

 

 

Normalno da cemo komentirati 2022 kad je u konsolidiranom prijavljeno dodatnih 6 miliona kuna plusa!! I ovaj su kvartal momcicu plovili u plusu, jedini od svih hrvatskih brodara. A tebi u opisu doli pise koliko si normalan.










 

Neto konsolidirana dobit je 7.5 milijuna eura(56 mil kuna) i pokazuje rast za 6 mil kuna u odnosu na 2022 godinu.

Naravno tko misli da na ovoj cijeni treba prodavati, neka prodaje.

 

 

 



 

Šta vi buncate? kojih 56 mil kn?

 

Poslovni prihodi: 4.745.313 EUR

Dobit: 86.621 EUR

Ova pekara u mojoj ulici je ostvarila veću dobit.

10 lažnih profila se našlo da druka na rast ULPL a od svih brodara najveća škovaca. Da nije rata, propao bi. Ovako samo odgođena propast.

Uz ZB, ADPL i LKRi među najvećim škovacama na ZSE.

ATPL i JDPL spaceshuttle za ovo sra*nje.

 

 



 

A koje vi gluposti pisete? Kolika je dobit za 2022? Koliko su isplatili od dogovorenog predstecajnog postupka, po koliko im plove brodovi? Ne znam zasto admin uopce dozvoljava ovake upise.

 



 

Jer su fundamentalno potkovani.

Za razliku od vašeg nabacanog teksta bez ijednog argumenta.

Samo se vi držite 2022.

Kupujte vi dionice zbog 2022, možete i 2012 usput i 2013 gledati. napravite jop par profila i povucite par linija na grafovima, nazovite ga TA.

2023 i 2024 su vam nebitne. Kupuje prošlo a ne buduće poslovanje. Haha.

dajte molim vas kupite malo i ADPL. Pogledajte samo 2018 i ugovorene poslove. A i meni treba izlaz iz te jame.

Parice nema. Morat će te jače drukati da nekoga navučete na kupnju.

 

 

New Report

Close