ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Novi izvještaj je vani, mislim kako je on rezultat rasta :))

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/ULPL/FI-ULPL-e370151d3c7b3243ee55de61cc2b8182.pdf

Kroz predstečajnu se ostvarilo refinanciranje koje se trebalo dogoditi pred nekoliko godina, uslijed čega je društvo postalo manje sa održivim dugom. Sad moraju sa preostala tri broda i svima na upravljanju povećati profitabilnost koliko je god moguće. Ako potraje pozitivan trend na brodarskom tržištu cijena dionica će pratiti rast svih ostalih. Sviđa mi se što je barem izvještavanje postalo transparentnije, iako još ima prostora za napredak.

Izvješće za I kvartal koga zanima:

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/ULPL/FI-ULPL-e370151d3c7b3243ee55de61cc2b8182.pdf

 

 

 

 

 

 

 

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Ovo zadnje izvjesce izgleda dobro, iznenadujuce dobro, cak i financijski rashodi sada su u granici plativog. Ako situcija na marketu ostane ovakva ili bolja, prezivjet ce ULPL

imam nešto ovih dionica, čudi me da nije veći interes na ovim razinama za ULPL. Daleko najbolje izvješće imaju. Bo.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Vergilije, 30.04.2021. u 16:13

… Sad moraju sa preostala tri broda i svima na upravljanju povećati profitabilnost …

Ako se ne varam, ULPL je počela sa 3 broda.

Samo podsjećam sve one koji su bili aktivni u vrijeme kad je ULPL provodio dokapitalizacije kako bi kupovao brodove i kretanja cijene dionica kod tih dokapa. Zlatna vremena …

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Ide to u dobrom smjeru. Ako dobit bude na ovim razinama za cca brzo  sve opet bude pod kontrolom.





Zlatek, 06.05.2021. u 11:19



 




Ako se ne varam, ULPL je počela sa 3 broda.

Samo podsjećam sve one koji su bili aktivni u vrijeme kad je ULPL provodio dokapitalizacije kako bi kupovao brodove i kretanja cijene dionica kod tih dokapa. Zlatna vremena …



To su stvarno bila zlatna vremena, makar trenutno nam je dovoljno da samo nastave koristiti izrazito povoljan trend vozarina. Broj brodova je za dioničare manje bitan od profitabilnosti društva.

Jedino što dioničar br. 8 pomalo izlazi, pa bi mogao usporavati rast dok ga neko veći ne poklopi.

When speculation has done its worst, two and two still make four.

100 tis kn radi cuda, a sto bi napravio 1mil

 

Zasto je zaustavljeno trgovanje na ULPL. HVALA

ajde da sam i to dočekao… došla dijonica na svoje. A tek je krenula.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

e pur si muove

 

Koje čišćenje aska do 64 kune na ULPL (+36,17%), sjetili se investitori i špekulanti da postoji još brodara osim Atlantske. BDI iznad 3100, a dugovi refinancirani, samo neka potraje 😀

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Vergilije, 10.05.2021. u 15:00

Koje čišćenje aska do 64 kune na ULPL (+36,17%), sjetili se investitori i špekulanti da postoji još brodara osim Atlantske. BDI iznad 3100, a dugovi refinancirani, samo neka potraje 😀

sve je to sa sitnom lovom odrađeno,samo ne zaboravi da kako nešto brzo raste (+36%), tako će i padati kada trend okrene! mnogi sad zbrajaju virtaulne novce u portfelju, ali pitanje je koliki će uspjeti stvarno prodati po 6x kuna??

Po trenutnoj cijeni dionice, ULPL vrijedi 5m Eura ….

Tu treba još 600 mil.kn čiste dobiti da bi dionica došla samo na vrijednost od nula kn.

Trenutni book  minus 600 kn.

New Report

Close