TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda još tko udijeli po 43, pa možda bude onda uskoro kupovao nazad po 5X

Jel netko ima ideju što je ono jučer bilo?? Skoro pa sam se ponadao da krećemo s mrtve točke.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Mislim da je to u srijedu bio Pbz a u četvrtak nije jer on ne prodaje ispod 44 . Vidjet ćemo sutra navečer tko je prodao u četvrtak ali 99 posto sigurno nitko iz top 10.

Meni je nešto palo na pamet kako je to moglo imati veze s Jadroplovom, iako nisam siguran kakve, al to je bilo nešto skroz čudno.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Nitko iz top 10 nije prodao u četvrtak kad je bio veliki promet. Po onih 42-43 kn.

Forumaši si međusobno dijele.

MR spot vozarine su otisle u minus, ovo prvi put vidim da su ispod nule

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

BudFox3, 08.09.2021. u 00:46

MR spot vozarine su otisle u minus, ovo prvi put vidim da su ispod nule

U jednom trenutku prosle godine su takodjer bile ispod nule.

Jel konačno preokret bcti-a?

eh, da mi je imati taj sitan info – da je bcti ubacio u petu

bilo bi ko u pjesmi – zbogom žohari

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nazalost MR spot i dalje negativan

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Kak je ovih dana taj bcti?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

BCTI-498 unchanged, sa spotom u minusu od 1000 dolara za TC2.

kicancro, 28.09.2021. u 22:44

BCTI-498 unchanged, sa spotom u minusu od 1000 dolara za TC2.

bit će “veselo” kad dođe novo FI na ZSE…mnogi ovdje su najavljivali preokret i brutalan rast vozarina u 3Q, ali sve je suprotno…bit će čudo ako nakon FI cijena ostane iznad 40 kn jer za to neće biti nikakvih razloga…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Cijene nafte rasle su u posljednje vrijeme zbog oporavka gospodarstva nakon ublažavanja koronaograničenja, ali i zbog učetverostručenih cijena plina, koje su potaknule proizvođače struje i industriju da se prebace na mazut i druge derivate.

 

dok jednom ne omrkne. ove cijene plina su kao 170-180 usd barel nafta. suludo.

 

jel može tpng vozioti mazut ili ipak samo one skuplje i čišće frakcije

 

https://www.seebiz.eu/energetika/cijene-nafte-iznad-79-dolara-trgovci-cekaju-opec/265987

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

zorangutan, 04.10.2021. u 10:03

 





kicancro, 28.09.2021. u 22:44



 

BCTI-498 unchanged, sa spotom u minusu od 1000 dolara za TC2.

 



 

bit će “veselo” kad dođe novo FI na ZSE…mnogi ovdje su najavljivali preokret i brutalan rast vozarina u 3Q, ali sve je suprotno…bit će čudo ako nakon FI cijena ostane iznad 40 kn jer za to neće biti nikakvih razloga…

 

Izvješće bi opet moglo zapravo biti iznenađujuće dobro poput prošlog, ali tad bi već moglo doći i do pokretanja vozarina, pa bi cijena mogla zapravo značajno gore.

Svi samo čekaju okidač, a strpljivi lagano skupljaju.

New Report

Close