TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.09.2021. u 09:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
TPNG
41,62
7.284
175
40,60
41,80
0,48%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Polako decki…ide to orema 30.000 doloresa..a Tpng do ljeta 2022.g. na 110kn.

Fond ima samo 2.35 milje za prodati. Kad to ode, a vozarine vec pocimaju snaznije rastu….ode Tpng skala up up visoko. Nema ovdje vise popusta prije 50kn…mala kolicina je u igri…top10 na 90% sto me navodi da kupujem jos Tpng a ne Hpb gdje je ostalo 45 milja ili nikako Atpl gdje ima 70milja na prodaji.

Tpng ocekujem jaci skok kroz narednih 15 dana. Prema 60kn uz malo borbe i milijunski promet iznedju 50 i 54kn i preuzimanje fondovskih dionica. A potom mrljavljenje oko 60kn neko vrijeme prije novog skoka dionice.

neojunior, 02.08.2021. u 21:51

Fond ima samo 2.35 milje za prodati.

a to je kao malo?

p.s. ovo sada su već razine kada obično pokreću prodaju pa da vidimo hoće li prije po bidu udariti oni ili neki forumaš 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

“Oni” ne prodaju od travnja. Jedino forumaši.

https://mobile.twitter.com/freightinvestor

BCTI 505

MR 6935$

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

@BudFox3 atlantska ruta po kojoj TPNG u zadnje vrijeme dosta ide,ima skoro 10 000 dolara dan.

BTCI 510 UPP

Ista stvar se dogadala i 2008 kad su zbog opasnosti spot rate tankera i zarade divljale..ovdje bi se mogao desiti isti scenarij

BTCI 513 upp.

Bcti ispod 600 je bananarama što se tiče zarade

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Spot vozarine za MR tankere nažalost i dalje padaju:

-4,5%    6029$

Njima je breakeven 10500$, ja se ne sjecam niti jednog dana 2021 da je bio tog iznosa. I poslovanje za 1H to pokazuje.

Tpng je odlicna i dobro vodjena firma, ali to je realnost.

Prosle godine je TOP bio 60 kuna kada je BCTi bio 2000 bodova, a prije toga je cijena dugo bila na 40-43 kuna dok su vozarine bile vise nego sada, a ovdje se neozbiljno barata velikim ciframa.

Nemam Tpng i trenutno ga ne kupujem.

Ne znam, dok ne vidim značajniji porast vozarina sve je to još u magli i nema fundamentalnih razloga za porast cijene. Ali netko sa puno love moze to napucati i na 60 kn, ali kazem govorim o fundamenralnim razlozima za porast cijene.

New Report

Close