TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To vam je kolega igra živcima nestrpljivih i naivnih. Takvi se uvijek šišaju, tako i sada ovdje.

Donja linija trenda trenutno na 41.4 kn. Slijedi odbijanje

zorangutan

Zoki, ako vi kazete da je cijena do 35 dobra za dokup, onda sam siguran da smo jako blizu, ako vec i ne dotakli dno 🙂

Kako ne ako je to top 10 tpng?

Realno, brodovi bez profita vrijede 65 kn/dionici. Ako i iducih godina nastave pozitivno poslovati 100 kuna je realnost. Samo na neefikasnom trzistu kao sto je ZSE mozete po ovoj cijeni kupovati takvu firmu.

Razine ispod 50 izgleda potrošene.

Kupci još valjda nisu prihvatili da prodavača više nema, odnosno da će se možda odlučiti udijeliti im još što ali tamo na iznad 50.

A i to će biti samo stanica za dalje.

Ne raste zbog straha da ce se prodavac pod brojem 8 opet poceti istresati, a taj je istresao svoje.

Procjene kolika ce dobit biti za 2020-tu?

kicancro, 22.01.2021. u 10:02

Ne raste zbog straha da ce se prodavac pod brojem 8 opet poceti istresati, a taj je istresao svoje.

Procjene kolika ce dobit biti za 2020-tu?

cca 20 milijuna kuna.

Skriveni izgleda skuplja sve što mu dođe na 42.

Da, vec dva dana zaredom se na kraju dana javi veci kupac na 42 kune.

i prodavač na 69

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ja pomalo kupujem po sitno jer netko jaci ocito me nadbidava..veliki prodacac je prestao prodavati. Sad prodaju oni koji su kupovali po 50kn. Nece jos dugo jer je puno zaintersiranih za razinu 39-41kn.

Marielena, 22.01.2021. u 16:11

Da, vec dva dana zaredom se na kraju dana javi veci kupac na 42 kune.

U zadnjih 5 min se otkriju skriveni nalozi.

Mislite onaj od 1000-2000 komada?

Nisam pratio. Ako je bio skriveni na 42kn koliko je imao?

Po meni dno je blizu..prodavac odavno stao…sad prodaju sitni mesetari..nece dugo

New Report

Close