THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel netko zna koliko traje očitovanje suda nakon što su prva trojica podigla tužbu u svezi preuzimanja… nešto mi to dugo traje…

Ako se ne varam broj 10 povecao udio za 0,1 % …

Ne vrate se.  Povećao je

Uzalud trud pisanja po forumu na kraju glavni promet rade insideri iz top 10 i da njih nema mi bi ovdje crkli jer ekipa  sa foruma slabo kupuje dionicu….cekaju godoa…i nemaju prebijene lipe u djepu..zato frustrirano ogovaraju dionicu…fala bogu insideri kupuju i to vec 3 godinu za redom …1700 komada nije lose za jedan dan …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Nakon onih 1700 komada u 1 danu, trgovina je zamrla totalno. Vjerujem da se čeka očitovanje suda u svezi prve trojice…Malo sam propitivao koliko bi to moglo trajati bilo mi je rečeno oko 3 mjeseca… Budući da je sad prošlo skoro 2 mjeseca, valjda treba biti strpljiv još mjesec dana…a šta će onda biti ko zna…

@snjegovic

a koga ste vi to propitivali ?

jest da je predsjednik urpave rekao da je do ljeta sve gotovo, ali ocito se malo oduzilo.. g. BOjan je spominjao do kraja godine.. jest da traje.. ali ko ceka taj i doceka hehe 🙂

polako.  a sto se trgovine tice, pa ljudi se boje nakon agrokora i dalekovoda… i ko se ne bi bojao.. ali pogledajte malo.. pa ljudi su svoju lovu dai unutra.. a i bivsi predsjednik uprave ima ne tako mali broj dionica….

@ dioničara

Nadam se da shvaćaš da prva trojica kupuju vrijeme tužbom… a sudstvu treba cca 3 mjeseca da se očituje jeli tužba važeća…drugim riječima da nam je sudstvo brže, brže bi došao do profita ili bi Bojan kojega spominješ izgubio fotelju…

 

To apsolutno shvaćam. Ali i shvaćam da je bilo još dokupa iz top 10

dok vi pametujete cijena dionice tone, a kupnja je skoro pa nestala..al nedajte se smesti, nastavite s borbenima i samo hrabro 😆

@ hrvalin

Čekamo macu da dođe na vratašca…

…ne tako loš BID…

@snjegovis sto sam propustio ?  nisam vidio.. ?!

netko lagano skuplja, neko lagano prodaje. sto nam se sprema 😉 cijena se odrzava 😉

Stanogradnju u Zagrebu ‘gura’ obnova nakon potresa, a na Jadranu turizam: Od 50 stanova samo dva neprodana

bila su 4 partnera u igri sad su 2…

stanovi idu ko bomboni. ko ima para taj i kupi.

uskoro smo u plusu i zelenome. e da se ponovi THNK ATH :)))

New Report

Close