THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Snjegovic zasto mislis da se na Kineski Kapital ne gleda blagonakono …

Zar  najveci projekt u hrvatskoj Peljeski most ne rade Kinezi

a ne Hrvatska ili EU firma tipa Starbag…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kinezi samo grade Pelješki most ( nikakve velike investicije od strane Kine ovdje nije bilo)

https://www.tagesspiegel.de/gesellschaft/investor-partner-konkurrent-wie-gefaehrlich-china-fuer-europa-wirklich-ist/25014924.html

Uglavnom EU ne gleda na Kineski kapital kao dobronamjeran.

Moja investicija u THNK je bila vezana uz dolazak Kineskog kapitala i željom da profitiram  na tom ulaganju, nažalost politika se promijenila i sa ovakvim stavom EU ugroženo je moje ulaganje u THNK…

je li netko slao upit u Tehniku vezano za obavijest?

ili osobno gospodinu Bojanu? 🙂 😀

što misle kako misle? 😉  🙂 iako netko u tišini skuplja i pomalo diže cijenu 😉

snjegoovic, 07.04.2021. u 10:39

Kinezi samo grade Pelješki most ( nikakve velike investicije od strane Kine ovdje nije bilo)

https://www.tagesspiegel.de/gesellschaft/investor-partner-konkurrent-wie-gefaehrlich-china-fuer-europa-wirklich-ist/25014924.html

Uglavnom EU ne gleda na Kineski kapital kao dobronamjeran.

Moja investicija u THNK je bila vezana uz dolazak Kineskog kapitala i željom da profitiram  na tom ulaganju, nažalost politika se promijenila i sa ovakvim stavom EU ugroženo je moje ulaganje u THNK…

 

tehnika bi mogla vrlo brzo upast u gadne probleme s likvidnošću, pogotovo što lux po svem sudeći nema namjeru izaći s javnom ponudom kako im je hanfa naložila pa to onda povlači sa sobom gubitak upravljačkih prava…kao točka na “i” dolazi da su uložene žalbe na sklopljenu PSN i ovdje bi se sve moglo urušiti kao kula od karata u roku od 2-3 mjeseca

 

budapest !

2 ili 3 zalbice. Koje će se riješiti. 65% vjerovnika usvojilo PSN. Vidjet ćemo FI za 1. Kvartal. Trebalo bi bit bolje nego 4. Kvartal 2020.

Snjegovic grjesis Kinezi su itekako dobrodosli sto potvrduje Merkelica…izmedju ostalog oni ce biti skoro veca sila od USA…stoga netreba zanemariti oni se tek probijaju na EU trziste a imat ce itekakav utjecaj jer nude najnize cjene izmedju ostalog i neograniceno financiranje kineskih banaka…bolje receno drugi nemaju sanse protiv njih…to sto Amerika i britanci blokiraju Kinu u HR ne znaci da im to uspjeva i u EU…Kinezi su vec usli u Srbiju a uskoro pada i HRvatska..bitno je da su usli u EU Merkelica ih je blagoslovila i pao je deal stoljeca sa Njemcima ovo ostalo nije vazno…EU je Kineski utjecaj jak samo se strpi pa ces vidjet od kuda sada puse vjetar…Snjegovic ako mislis da ti je ulaganje ugroženo

prodaj ima hrpa koji cekaju na kupnji…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@ Data

…ulaganje nije ugroženo već odavno…previše sam pohlepan tj. zacrtao sam si score…i ovdje sam od 514 strane ovog foruma sto ga pratim i sudjelujem…pa sad čekam i trolam da cijena skoči…

 

Je imam i ja Tehniku od 2009 godine .Eto bas sam provjerio 85 % Peljeskog mosta je financirano iz EU i to je najveci EU projekt te godine i 2 najveci most u EU ….

a to sto novine piskaraju po njemacloj to zanemari ovo je tek pocetak Kinezi su podmazali EU para vrti do burgija nece..Kinezi probijaju put kroz balkan rutu za izlaz na more i bit ce itekako utjecjni u nasim krajevimaja ocekujem dio tog posla da dobije i TEHNIKA kao najsposobnija gradjevinska firma u Kina poluvlasnistvu…i cuvaj zivce ovo je dionica za dobre zivce i za strpljive ruke…svi smo usli zbog profita i nacekali se dobro sada treb jos malo vremen da se sve poslozi …bitno da smo se rjesili predstecaja

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Hehe. Nije bezveze predsjednik uprave rekao da pregovaraju sa 4 partnera. Nadslje, zaistaislite da bi ogradi koji drže 35a% firme kupili bezveze M? Dalje, ako žele preuzeti, pa nemaju još ni 50%. Ako i daju ponudu, ne znači da će ostalima biti prihvatljiva. Meni sve ispod nominalne nije prihvatljivo za preuzimanje. Oni moraju dat ponudu kako nalaže HANFA ali ne znaci da ju dioničari moraju prihvatiti.

Za kolege…

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Tako je kolega snjegović. Makar su mi na dionice net forumu kada sam to stavio za Optima telekom kolege rekle da su ti gluposti u da je ta stranica bezveze. Da to nije realno i da to računaju botovi.

Što vi mislite. ?

kakav pokusaj rusenja cijene na tehnici jao….

Još jedan intervju ..

Sirovec: Građevinskom sektoru nedostaju radnici

Dionicar hvala vrlo zanimljivo sa dosta informacija

Sirovec: Građevinskom sektoru nedostaju radnici

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Prodavač na 310 kn maknuo je svoj poveći nalog…inside Informacija ili …

New Report

Close