THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lojtra, 25.02.2021. u 17:43

Tko se to odrekao potraživanja. Ne shvaćam to, gdje je bio sličan slučaj? To mora biti neko mito i korupcija.

a kakav su izbor imali? pogledaj koliki je bv Tehnike:








BVPS-602,76 3/20


znači -600 kuna po dionici su u minusu !! a dionica na burzi napumpana je na +320 kn?!?!

užasni rezultati se nastavljaju

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/35846

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

a sto biznacilo uzasni ?

Vam palo napamet.. ako nesto grade, i grade i grade.. i nisu zavrsili da im nije ni  placeno jos ?

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/THNK/FI-THNK-44f5d630e63dfea674eb10e79c1db1b4.pdf

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Dionicar ne opterecuj se sa kolegom Zoranom on tro..la po svim dionicama …

vidis radi takvih ljudi je burza dosla dokle je dosla

dok Ameri hvale svoje do neba nasi ljudi poput Zorana nikad nemaju niti jednu dobru rijec za

dionicu

vidis da ne zna da gradjevinari nemaju izvjesca ko druge firme

ceka se naplata a kad padne u kom kvartalu za koj posao

tako da gradjevinarima neki kvartali izgledaju lose a neki famozno

ovisno u kojima je posao naplacen..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Tereti predstecajne su veliki uteg za sve firme, tako i za Tehniku. Ukoliko se uloze sredstva, tada je moguca dobra prica da se desi, pogotovo sa obnovom u najavi.

Ili, sredstva se izvlace van i firma stalno u minusu, a pojedinci bogatiji i bogatiji….

Fala bogu tog tereta vise nema

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Pitanje…. Dali će novo osnovani Fond za Obnovu moći ulagati na ZSE tj.kupovati udjele !?

Uopće ne treba sumnjati da ako i bude dobre zarade da će se novci izvlačiti iz firme. I dionica ponovo u ponor. Godinu dana će ljudi pričati kako su u plusu po cijeni dionice a kad dođu rezultati..tko se nije skrio magarac bio.

ja mislim da nama treba da dionica uđe u criobex onda bi se puno vise trgovalo

a sada postoje uvjeti za rast

tako da nadam se da izadjemo iz ovog posebnog rezima trgovine …

to je ko kazna …da te proglase šugavim…jer ulagaci vecinom zaziru od nelikvidnih dionica

a ova je bila podosta nelikvidna..narocito zbog prethodno navedenog stecaja itd a i radi toga

sto insideri  drze povece kiolicine dionica i ne trguju njima nego samo dokupljuju i povecavaju

poziciju sto izaziva  dodatnu nelikvidnost…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

data

da li se ti šališ ili misliš ozbiljno? tehnika da uđe u crobex!!?? sa pojedenim temeljnim kapitalom, pojedenim rezervama i zadržanom dobiti, gubicima posljednjih x godina… zar ništa nisi naučio na viaduktu!!??

na viaduktu kojeg je drzava sredila jer niej paltila hrpu toga.. ista ta drzava koja je glasala protiv PSNa Tehnike…

Ja sa ispricavam mislio sam u redoviti promet…

ali zasto ne i crobex za koju godinu ovo moze biti no1 gradjevinar u HR

a kaj se Viadukta tice drzava mu je duzna 3 mosta bolje receno gradio je zabadava drzavi no

Tehnika to ne misli napraviti sto je direktor i istaknuo te trazi od drzave dodatne zakone koje

stite gradjevinsku firmu od drzavnog neplacanja jer

Tehnici nude mnoge poslove obnove…



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Da je Sakupljac bio nakraju pametniji/brzi…mogao je imati veliki ulov…

Da.. a prosipac prodaje ispod tržišne cijene.. što ja osobno najviše mrzim. Tehnika nakon dugo godina ima pozitivnu EBITDu .. te.je gubitak sve manji i manji..

 

New Report

Close