THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Lucijan. hvala što brinete za nas dioničare.

ali netko se kriomice ukrcava.. mic po mic.. danas nakrcao “samo” 10 000 kn firme koja “ne valja”.. 😉

TEHNIKA se spominje u medijima kao predvodnik u obnovi nakon potresa… Gosp. Sirovec je čak bio i na HRT vijestima dajući intervju…

Hehe. Naravno. A tko bi drugi ? Ingra kaj nema dve bušilice a kamoli kamion i bager ? Ingra je dobra samo za organizaciju i to što ima konstantan priljev od arene. Pogledajte na webu tehnike tko je pomogao nakon potresa. Ne DLKV, ne IGH, ne Ingra, vdkt propao odavno.. IGH može pomoći oko projektiranja.. ali operativac.. eventualno kamgrad od HR gradjevinaca

 

Posto su svi dobri majstori pobjegli iz hrvatske a velike gradjevinske firme propale slazem se da je Tehnika jedina ostala da ovdje radi…pa cemo vidjeti tko ce dobivati poslove i zasto su Kinezi odabrali Tehniku za svoju firmu…ja sam osobno vrlo zadovljan kako rade i smanjuju dug te ostalim pozitivnim raspletima u svezi predstecajne itd…

ako kupci vise vole Ingru nek navale oni jedino zive od Arene i po meni nisu uopce vise gradjevinska firma te da spomenem tko se sa njima petlja nastrada tako da je svi zaobilaze …ovo sve sto je srusilo cjenu sa 900 kuna  je u biti INGRINo maslo koje su uvalili Tehnici…Tako da INGRA nebu vise radila preko Tehnike i drugih jer ih se svi boje a Operhaima svi mali gradjevinari u HR   mrze jer im vecini vec odavno nije platio i ostao duzan …sto mozete provjeriti kod bilo koje firme koja je bila  radila za INGRU ..a eto cjena joj je otisla duplo gore a Tehnika se vec skoro 2 godine dana i dulje nije mrdla sa mjesta…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

https://vijesti.hrt.hr/684839/nerijeseni-vlasnicki-odnosi-problem-u-obnovi-zagreba-nakon-potresa

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/gradevinarstvo-je-vec-izvlacilo-hrvatsku-i-moze-to-opet-1061576

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/rasprava-o-obnovi-zagreba-kao-najveci-problem-istice-se-javna-nabava-ali-i-cijena-radova-20201202/print

 

Eto biti ce posla i to dosta morat ce uvoziti radnike…Njemci uvoze balkance vec 50 godina pa moxemo sad i mi…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

bit ce posla..

https://www.poslovni.hr/hrvatska/restauracija-teska-243-milijarde-kuna-emisije-plinova-reze-za-80-4263745

kakav nalog danas.. pokušaj namjernog rušenja cijene dionice….

pa ovo je smijurija.. netko prodaje ispod trzisne.. netkonamjerno kupuje.. ovaj dize limit.. haha

dionicar, 17.12.2020. u 15:52

kakav nalog danas.. pokušaj namjernog rušenja cijene dionice….

A dionica nešto vrijedi?

 

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

zasto ju ne zakucaju u 0kn ako nista ne vrijedi ?  zasto onda svi ne prodaju?  zasto je Intercapital dokupjivao, zasto je jos ekipa iz TOP10 dokupljivalo kada je cijena bila i ispod 100kn..  ovo je sve samo ako i izuzmemo g. Horvačića koji je vlasnik 10% kompanije i koji je u upravi.

Pa ajmo realno: firma zadnje 3 godine ne radi gotovo ništa osim gubitaka, na 500 mio. Kn prihoda bili bi na blagoj pozitivi, a to nemogu ostvarit iz više razloga….tako da je trgovanje čisti folklor.

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Vi kolega Kirin nemate pojima o ovoj dionici  ..Tehnika ima vise kupovina insidera iz top 10 od bilo koje druge dionice  na ZSE u zadnje 2 godine …

u tom razdoblju u kojem vi navodite vase neistine da nista nisu postigli  jasno se vidi koliko je duga vraceno poslova dobiveno i koliko ce tek dugova biti otpisano mora da su svi top 10 insideri glupi a vi ste strucnjak za Tehniku jer ste prvi puta ovdje…mislim da je vama uzaludno ponavljati koliko ih tek poslova ceka i da ce biti uskoroi perjanica hrvatske gradjevine..procitajtev malo clanke pa nebutete tako napamet pricali…

 

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@DATA-👍👍👍 autosugestija je u ovom predmetu izuzetno štetna! I da dobiju posao nemaju ga s kim odraditi. Nešto kao Ingra….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

PS: btw puno sam popušio

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

@kirin: žao mi je ako ste puno popušili. Imam i ja kupljenih nekoliko dionica po 800 tamo iz 2017. Godine. @DATA: istina , poslovi na vidiki, obnova ZG.. a nije istina da nemaju s kime odraditi nego su dali otkaze neprofitabilnom osoblju te je broj zaposlenih smanjen.. k tome stalno traže nove ljude..

Otvoreni natječaji

New Report

Close