THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nista narocito s obzirom u kojem se rezimu trgovine dionica nalazi..imate jos takvih..Zalosno je da sa 100/200 kn podignete ili spustite trzisnu kapitalizaciju za desetke posto…Nije za to ni kriva ni zasluzna Tehnika ..zalsono je na kakvom se trzistu trguje.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex





dionicar, 31.07.2020. u 09:56



sto je ovo? netko maknuo sa prodaje ovaj po 147kn kada ga je netko htio poklopiti?

zanimljivo kako nitko ne da tehniku i nema bas dionica na prodaji a kupnja samo jaca ali znacajno ispod trzisne vrijednosti.. ekipa bi firmu koja ipak nesto vrijedi za kikiriki



 

Vidim da bi neka ozbiljnija trgovina mogla krenuti oko 250 tu smo stali prije korone vecina naloga je iznad …

takodje gledalica mi ne dozvoljava stavit nalog preko nekog postotka iznad cijene  tako da ja na primjer sada ne mogu stavit na 250…no kada se cijena jos pomakne vidjet cemo gdje pocinju pravi nalozi sa po bar 100 komada…i kolika je u biti cijena po kojoj vlasnici su spremni prodat jer TOP 10 sigurno nece prodat…tako da je ogranicena kolicina dionica za prodaju  u igri…

 

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Stavili bi nalog i kupili bi po 250 a necete po 170..185..koliko imate na prodaji..i onda se cudite da ne mozete stavit nalog..?

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan prodao a ne kupio…i to po visljoj cijeni od 250



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Razlika bid/ask je preko 80%…. ludilo…

nitko ne da nesto sto vrijedi i sto dobiva nove poslove ispod cijene.  uskoro sirenje i na njemacko trziste vjerojatno.

Moglo bi se reći  da nitko neće ono što bi uskoro moglo vrijediti 10 kn. Dobra firma i dobra dionica su dva različita pojma.

pa prodajkte odna jos dok mozete po 80 kn…

lojtra, 03.08.2020. u 13:44

Moglo bi se reći  da nitko neće ono što bi uskoro moglo vrijediti 10 kn. Dobra firma i dobra dionica su dva različita pojma.

Ovdje ili nitko ne razumije poslovanje ili svi vjeruju u čuda! Kako firma sa upitnom operativom, viškom administracije i poljuljanim povjerenjem može vratit nove  milijunske dugove? O izvrsnisti da ne govorimo. Toga ima samo kod nas (vidi Ingra)…

 

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Dugove Koji ce I’m se otpisat.. I hrpa novih poslova. Jednostavno vjerujem u tehniku

dionicar, 03.08.2020. u 19:12

Dugove Koji ce I’m se otpisat.. I hrpa novih poslova. Jednostavno vjerujem u tehniku

Novi dugovi se ne otpisuju! I ja vjerujem da je zemlja ravna (mjestimično)!

 

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Dobro kolega, ako ne vjerujrte u firmu prodajte dok mozete I gotova prica

dionicar, 03.08.2020. u 21:33

Dobro kolega, ako ne vjerujrte u firmu prodajte dok mozete I gotova prica

Da u pravu ste, ali ovo nije vjerski forum! I nije bitno je li vjerujem nego hoće li se uloženo oplodit ili propast!? Kritički promišljam….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

tocno je i to sto kazete. a ja vjerujem da ce se oploditi. 😉

Niko ništa ne kupuje a i ne prodaje… Biti ce da svima šteka PBZ Investor…. 😀😀😀… Nema promjena ovdje…

New Report

Close