THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I probao Sam I nisam pronasao podatak zato Sam zamolio Vas.

Ako bude kakva velika blok transakcija onda ćemo vidjeti kako ko djeluje…

Ma sve je jasno odavno ova dva sa najvise dionica su se slizali sa Kinezima i jos ima interkapital fond iza kojeg stoje mozda Kinezi sve skupa skoro 40% dionica u nijhovim rukama…sve su pokupovali na ZSE i to jos donedavno i to po višljim cijenama od ovih danas…ne znam samo sto ljudi bleje ima dionica Tehnike po bagateli trenutno….ocito nitko ne prodaje i kupuje znaci top se namirio …prica se i o dokapu mozda po knjizevnoj…prica se da ce im vjerovnici oprostiti vecinu dugova…prica se da ce dobit hrpu posla od Kineza koji ce postat glavni gradjevinci u EU…top 10 dionicari/insajderi nisu glupi valjda kad konstantno rade 90% prometa na dionici…



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

radi se..

https://www.posao.hr/clanci/vijesti/hrvatska/radnicima-u-graditeljstvu-rastu-bruto-place-vece-i-dnevnice/12474/?fbclid=IwAR1iy99fYGve6PDfU95gI59-_WRQdS5Kr_j3tob414y4MpdAJPESkvf-OH8

U Petak će biti 3 mjeseca se da nije bilo nikakvog trejda sa THNK dionicom..

Da I? Pa koliko je dionica takvih bilo I prije na ZSE.. nismo likvidno trziste..kaj mislite da prije I’ve price sa OPTE nije bilo Dana bez trgovanja? Ili sa Krasom?

Ides ,nakon 3 mjeseca trejd…jer zna netko koliko vrijedi ovaj ugovor sta je THNK potpisala?

pitanje je jesu li u stanju na tom (ili bilo kojem ugovoru) zaradit

@ptolic: pa Tak mozete za svaku firmu rec.. dal je IGH isto sposoban? Pogledajte bonitete obje firme.

U IgH valjda glavesine imaju neto place 500k kn mjesecno dok mladi inzenjercici rade za 6500 neto ( ukljucujuci I moje kolege s faxa).

Pogledajte prosjecno placu u IgH. Mislim da je u Tehnici ipak malo korektnija ekipa.

Što mislite po vlasničkoj strukturi da li će mali dioničari biti isključeni iz dokapa?

kako je moguce da budu?  pa  svima jednako.

k tome sto znaci “mali” dionicar?

Filipec je mali za Luxury real estate…

ja sam mali za Filipca.. osim toga imate u TOP10 nekih imena koji nemaju veze s tehnikom nego su se pojavili u top10 kada je bio pad cijene a oni kupovali..

osim toga sto je i Intercapital mali ( tko god da se krije iza) ?

imate primjer g. Novak Mirko nema veze sa Tehnikom…

@snjegovic, po mojoj procjeni minimalno 120 mil. kn.

Što je onda razlog da smo danas u crvenom a dobili mega posao. Ne vidim drugi razlog osim dokapa, tj. njegove cijene i mogućeg isključenja ili djelomičnog isključenja. Npr. Za 100 postojećih imaš pravo pisati samo jednu. I ako je nominala 10 kn, evo novog đure.

u crvenome?  ok, a sto je razlog da smo danas sa OPTE u crvenome?

razlog je sto ljudi nemaju para u HR opcenito kazem.

da ali za to izglasad treba 75%…

 

New Report

Close