THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lako izaći tko ima 20 dionica. Kako izaći sa 1000 komada?

E kolega ako imate 1000 kom onda imate I novaca 😉😎😁 ne znam po koliko are ulazili Ali nisu Vam to zadnji novci sigurno..

Nemam ja uopće njihove dionice. Samo razmišljam kao prodavač.🤔

Kolega, Ali tako mozete sa bilo kojom.. osim HT npr. Pa pogledajte opte prije… Sad se odjednom ekipa prebacila na IGH

. Zakljucak: kod nas je 95% trejdera a 5% ulagaca.

https://zse.hr/UserDocsImages/financ/THNK-fin2019-1Y-REV-K-HR.pdf

Pupi je kriv i za ovakvo FI! 🙂

A Pupi bi bio?

 

Gdje ste to pronasli. ? Na ZSE me vidim.. jest da sma na mobu

Nasao Sam sve ok

Znaci po 250 kn su stekli dionice ESOP-a. Ajde sad imamo i sluzbeni podatak.

Zlopasa kao vlasnik LRE posjeduje  20 % , Horvacic kao clan uprave – 8,93 %

Odavno je HANFA morala trazit objavu ponude za preuzimanje ostalih dionica.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@Lucijan:. Za ESOP se znalo I prosle godine po koliko su stekli. Ne pratite 😉😄 ako niste u dionici me znam sto Vaas to brine I ako ne zelite biti?!

Takodjer , krivo pisete 😉 g. horvacic nema 8.93% nego 10%. Zasto objavu za preuzimanje? Na osnovu cega?

Pise dokapitalizacija, i da se pregovara sa partnerima… Sad kad i za koliko vidjeti ćemo…

Pise da. A sto svi bi u mjesec dana htjeli dionica X3? To tako ne ide.. pregovara se kolega.. 😉😎

A gdje je ta objava ili podatak naveden ?..Mozda ste znali jer su vam rekli radnici ali koliko je meni poznato na zse tog podatka nema niti je javno objavljen.

 

Procitajte

https://www.hanfa.hr/trziste-kapitala/preuzimanja-dionickih-drustava/

 

Pa ako nadjete vezu izmedju dvoje najvecih dionicara koje zajedno imaju preko 25% onda nastaje i obaveza.

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

Podatak nije nigdje navedene.

Pa ako nadjete vezu izmedju dvoje najvecih dionicara koje zajedno imaju preko 25% onda nastaje i obaveza.”. Ok. A kako djeluju zajednicki mozete mi to naci?

A da probate malo sami ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close