Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.zerohedge.com/markets/nomura-bounce-now-or-else-sp-futures-are-now-live-deleveraging

Nomura’s Charlie McElligott sees the chances of a meaningful bounce in US stocks (on month-end pension rebalancing flows as well as some sentiment-shifters overnight), but warns that should we fall just a little lower, CTAs will be triggered to “delever” and markets will flush 10-15% lower from here…”

plavac1, 26.02.2020. u 19:49
https://www.zerohedge.com/markets/nomura-bounce-now-or-else-sp-futures-are-now-live-deleveraging

poštovani i koji ste zaključak izvukli iz ovoga za/na ZSE

zvekir, 25.02.2020. u 09:23

Nema to veze s Corona virusom kolega vec prirodna korekcija. Crobex je imao RSI na 86 i morao se malo ohladiti.

I da, tehnicki target je zvao 1860 privremeno. Val 2.

Dobra vijest, ocekujte Crobex preko 2200 uskoro.

salt, 27.02.2020. u 22:46
Nema to veze s Corona virusom kolega vec prirodna korekcija. Crobex je imao RSI na 86 i morao se malo ohladiti.

I da, tehnicki target je zvao 1860 privremeno. Val 2.


Dobra vijest, ocekujte Crobex preko 2200 uskoro.

 

jarane ne lupaj..da nije ove mega panike zbog korona virusa,nikaki jači pad ne bi bio

 

Aardwark, 17.02.2020. u 16:05
Komentari dobro dosli.

Eto. Smjer je zacrtan

 

Meni sve zove 1560 kao privremeno dno. Vecina turista na 1.5 do 2 booka.

Uskoro bi mogli na pola booka. Turiste niti pomisljati kupovati.

nema ovdje “privremenog dna”..ima samo kratkotrajnih “dead cat bounce” nakon jakih padova i to će potrajati sve dok se ne vide znakovi stabilnog gašenja ove pandemije

Može neko postat crobex mjesečni od 90-tih

Hvala

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

https://tradingeconomics.com/croatia/stock-market

 

1300

bit će bolje................

pozdrav .malo TA za ilustraciju ..konacni cilj je negdje 500-700 pt .

vremenski period 2021-2022 god..

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

imam upite za opte TA  ocito  je  previse nutra uslo na vrhu ,,a tu ima dugoročnih dokupljivača 2.80 kn target 1  ,p.s. nemam dionicu ,na 2.80 cu razmisliti o kupnji .hvala

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

ATPL  vratio se u padajuci kanal  koji daje konani cilj od 45-55 kn ..cijena se ujedno vraca na pocetne razine otkuda je i poceo streloviti rast 2004 godine vremenski period kraj 2020-pocetak 2021 god..cekati ,cekati .

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

ATPL retest prošlog proboja i odrađen val 2 na FIBO liniji 78.2 %.

Dakle imali smo big 1 i big 2….trebao bi uslijediti veliki rast.

Što se treba dogoditi za to? Injekcija za korona virus ili suzbiti virus. Mislim da je isto
ostvarivo u roku 2-3 mjeseca. Kinezi su prvi uspjeli,a slijedi ih Koreja i Japan. Dakle trgovina se nastavlja. Nakon nastavka proizvodnje i svega, očekujem da će vozarine drastično rasti. Po nekim analitičarima možemo očekivati 4 do 6 puta veće vozarine.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

IGH slična priča…možemo očekivati uskoro okretanje trenda.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

ciljnik, 25.03.2020. u 15:20

imam upite za opte TA  ocito  je  previse nutra uslo na vrhu ,,a tu ima dugoročnih dokupljivača 2.80 kn target 1  ,p.s. nemam dionicu ,na 2.80 cu razmisliti o kupnji .hvala

 

Ode OPT na 8,2 kn a ne na 2,8 kn. Reko bi izet “a da nađeš curu?”

New Report

Close