RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.04.2024. u 19:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,21
56.245
10,805
5,20
5,22
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pozdrav, nov sam u svijetu dionica i zanimalo bi me imate li kakve savijete gdje i kako naučiti o dionicama kako bih mogao razumjeti kako funkcioniraju ,i nadam se jednom, ubrzo, krenuti investirati svoj novac. I imam pitanje isplati li se uopće u neku dionicu “ulaziti” sa malom svotom novaca, tipa u Valamar sa 20 000kn?

Hvala unaprijed,

lp.

Sačekaj još 4-5 mjeseci  i čuvaj cash. Bit će puno dionica na rasprodaji ito ne  samo Valmara

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Donperinjon

Ako planiraš dugoročno ulaganje, onda je Valmar dobar odabir jer je izvjesno da će se turizam za koju godinu oporavti i vratiti na staro.

A ako očekuješ brzu i laku zaradu na dnevnom trgovanju, radije otiđi u kladionicu jer na burzi ćeš sigurno izgubiti.

Sretno!

johnny_w, 28.10.2020. u 18:50

Sačekaj još 4-5 mjeseci  i čuvaj cash. Bit će puno dionica na rasprodaji ito ne  samo Valmara

tako je…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://vijesti.hrt.hr/671971/ramadan-za-hrt-oxfordsko-cjepivo-u-primjeni-do-bozica

pustika26, 29.10.2020. u 08:46

Donperinjon

Ako planiraš dugoročno ulaganje, onda je Valmar dobar odabir jer je izvjesno da će se turizam za koju godinu oporavti i vratiti na staro.

A ako očekuješ brzu i laku zaradu na dnevnom trgovanju, radije otiđi u kladionicu jer na burzi ćeš sigurno izgubiti.

Sretno!

Samo po kojoj cjeni kupiti Valamar i kada?”Ulazna cijena i tajming” su jako bitni,zar ne?

Zasto nesto kupiti skupo ako mozete” gotovo svaki dan  jeftinije”?

Koliko vremena treba za “Vasu dugorocnu unvesticiju”?

 

Kad ce financijsko izvjesce jeli se zna?

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/665

dosta loše…

Ignore: KressoM, delux

ja mislim da je dobro…

https://www.glasistre.hr/hrvatska/i-istra-u-crvenom-njemacka-danas-cijelu-hrvatsku-stavila-na-crvenu-listu-676520

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Vrlo losi rezultati.Ako sam dobro procitao dobit za ovo 2Q je pala sa 663.156.000 kuna na 103 milona????Ta to je 6,5 puta manje nego prosle godine???

Gubitak je za 9 mjeseci 212 miliona kuna!!!

Dug je znatno veci,sveukupno oko 850 miliona kuna kumulativno u odnosu na proteklo tromjesecje.

A tek slijedi 6 “susnih mjeseci”???I neizvjesna slijedeca sezona?

jeli ovoliki promet i porast dionice razlog zato sta je ista jeftina ili ima nesto novo sta jos neznamo?

eto čini se da je krenulo prema 15

sretno

slijedi nam precesija

mozda i valmar ima ponuda za preuzimanje?

lider br.786 upravljanje hotelima

u hr predstoji faza exita postoječih vlasnika

na našoj obali prostor za globalne brendove

New Report

Close