Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovaj forum pratim od kada je osnovan, ali nikada, baš nikada nije bio ovako loš kao nakon ovog “redizajna”! krivac može biti jedino programer tko je radio ovaj “redizajn”.

posljedice lošeg uradka su vidljive – forumaši sve manje pišu ovdje i sve manje posjećuju forum, a time i sve manje otvaraju članke koje PD objavljuje!!!

nevjerojatno da  nitko od odgovornih ne vidi ovo urušavanje nego glume da je sve u redu?!?

a i kod konkurencije je skoro isto

plavi01, 21.05.2020. u 10:10

a i kod konkurencije je skoro isto

samo što je konkurencija – amaterski forum, a ovo je forum jedinog poslovnog dnevnika u HR! pa ako im je kvaliteta foruma ista, onda je tragikomično da je onaj amaterski forum koji je napravljen besplatnim alatima, u rangu profi foruma koji je usto skupo plaćen!!

mada kada usporedim oba foruma, onaj je čak i kvalitetniji i s manje bugova od ovog što je katastrofa za programera koji su ovo radili i koji još uvijek nisu u stanju ukloniti sve greške !!

budapest !

Nakon par mjeseci, red je da sumiramo rezultate “redizajna” portala kojeg je provela ova softverska tvrtka. Dakle, forum je praktički prestao postojati, više gotovo nitko ništa ne piše, tu i tamo posta se poneki link i to je to. Ove nebulozne ocjene forumaša po kojima su (valjda ocjenom autora ovog “redizajna”) najgore ocijenjeni oni čije su postove drugi forumaši u pravilu ocjenjivali visokim ocjenama, a najbolje od tog autora “redizajna” su ocijenjeni oni koje su ostali forumaši u pravilu ocjenjivali vrlo niskom ocjenama za postove (ali ti isti valjda nisu negodovali zbog ovakvog “redizajna” pa im je to honorirano)…kakogod, ovakvo ocjenivanje je izgleda bila točka na “i”  koja je rastjerala i zadnje entuzijaste s ovog foruma (osim par vječitih drukera koji valjda nemaju što drugo raditi u životu pa po cijeli dan vise na forumu).

Neću niti spominjati bezbrojne bugove koji su se rješavali mjesecima, a od kojih neki nisu do dan danas riješeni te se bez imalo premišljanja može zaključiti da je ovaj novi forum puuuno lošiji od onog starog. Ako je onaj na ljestvici od 1-5 imao 4, ovaj današnji po meni ne može imati ocjenu višu od 2!

Bilo bi zanimljivo pročitati koliko je opao posjet PD portalu zbog ovako lošeg redizajna foruma, ali uvjeren sam da taj podatak ovdje nećemo pročitati.

Ništa, autori redizajna uživajte i dalje u svom uradku, a većina nas i dalje ćemo tu i tamo navratiti, ali samo zbog nostalgije za nekadašnjim kvalitetnim forumom kakav je ovdje postojao do prije par mjeseci….

Ignore: KressoM, delux

Višesatno odobravanje posta o relevantnoj stvari kao što je zakazivanje skupštine dioničara na temi HT-R-A. Moze li to bolje?

moli se Vijeko ili kako se zove  admin da sve postove sa rijec virus prebaci pod posebnu temu virusi cjepiva i izbori i ostale pizdarije narocito na temi Valamar

Luksic lamenta pérdida de millonaria inversión en Banco Popular de España: "No siempre se gana"

jos jednom bih zahvalio ekipi koja je slozila ovo čudo jer su pogodili “baš u sridu”. Od kad je došlo do promjene foruma vidim da se utrostručio broj novih, ali i starih nickova, a postove se jednostavno ne stigne sve nit pročitat koliko ih ima. Ali, ako nista drugo, ovaj forum nas uči kako biti pravi hrvat. pitate se zašto? pa pravi hrvat kad nešto zahebe nikad to ne bi priznao, nego se pravi gl.pu i nastavi po istom. zato i uživamo u blagodatima ova nam prekrasne zemlje. poz ekipi i svim HDZ-ovcima.

Nije egzodus zbog redizajna nego zbog Lex Agrokora koji je pokazao kako potezom pera uništiti 17.000 dioničara, tko bi nakon toga opet ulagao u takvoj pravnoj državi?

SeRija, 19.07.2020. u 12:54

Nije egzodus zbog redizajna nego zbog Lex Agrokora koji je pokazao kako potezom pera uništiti 17.000 dioničara, tko bi nakon toga opet ulagao u takvoj pravnoj državi?

glupost..jer i nakon agrokora, a sve do redizajna,forum je bio izuzetno živ i aktivan,a nakon redizajna je odjednom zamro jer je masa kvalitetnih forumaša prestala ovdje pisati već se jave tek  povremeno..a na forumu su ostali  uglavnom teški drukeri koje nitko ne želi čitati pa onda niti obični forumaši više ovamo ne navraćaju..vidim to po sebi

ovo je jedno tesko hovno od redizajna. muka mi je kad uopće moram pogledati a pogotovo pisati

 

 

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Redovno posecujem forum i tek sad imam nalog, a to govori da se planiram zadrzat

Redizajn toliko loš da nije normalno Svako malo mi ne prepoznaje lozinku iako sam je memorirao, ne daje novu, ne može se ispraviti ako ste u poruci napisali neku grešku a dogodila se i jedna čudna poruka. Zar se to ne može popraviti

očajan i djelomično funkcionalan forum…poluproizvod, nešto kao berošev poral “cijepi se”

Šefe bilo bi lijepo da središte ovaj fušeraj ili bar napišite koje su poteškoće bla bla

ne može se (opet) ne primijetiti da je od zadnjeg “redizajna” ovaj forum propao!

korisnika je sve manje, komentara je sve manje, a bezbrojni bugovi ostali su i dalje te iritiraju i to malo preostalih korisnika!

ili napravite novi redizajn (ali ovaj puta dajte nekome tko to zna raditi) ili ugasite ovakav forum prije negoli se sam ugasi!

New Report

Close