Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dakle ovo je kretenizam …ne radi stara lozinka koja bila od 2007 aktivna !!! ….

 

ovo je 2. profil sada 2020…..

 

šta radite alo  softver ekipa !!!!

Čini mi se da ne vidim objave svojih prijatelja, prije nego se odobre, pa bih

zamolio ako se može to provjeriti, zajedno sa prihvaćanjem zahtjeva za

prijateljstvo, koje sada ne mogu prihvatiti, bar mislim.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Kada kliknem na temu Optima izbaci mi

502 Bad Gateway

 

To mi se ponekad dešava i na drugim temama, npr. trenutno Best buy

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

10x pokušavam ući na topik OPTE i svaki put mi javi grešku

502 Bad Gateway


strašno da i nakon 10 dana traju porođajne muke kao kad je forum tek startao. Ne znam je li ovo neznanje, javašluk ili što?!?

…i vidim da je sada omogućeno da sami ocjenjujemo svoje postove što je smiješno

Ignore: KressoM, delux

pratim ovaj forum 10 godina i ovaj dizajn je najlošiji od zadnja 3 i idealno bi bilo da se vrati onaj predzadnji. no ono što ne mogu shvatiti je kako je moguće da i nakon 8 dana ovaj forum ne funkcionira kako treba??! sve mi izgleda da je prihvaćena najjeftinija ponuda za redizajn, a kako vidimo ispala je najskuplja..

najsmješnije će biti što će  ekipa koja je napravila ovaj kaos od foruma, kod novih ponuda za posao davati referencu da su napravili redizajn PD-a i foruma…

Kažu da je novo uvijek bolje… e, pa u ovom slučaju ni približno.

Teško se snalazim, mnogo nedostataka.

 

Već mi nedostaju stare postavke Foruma.

sad sam probo otvorit TK-forum na mobu i vizuelno izgleda bolje nego na kompu ili laptopu..međutim velika većina nas i dalje koristi u prvom redu komp, a tek ako nije pri kompu tek onda koristi mob

zato smatram da dizajn treba prepraviti da bude u prvom redu prilagođen za komp/laptop/stolno računalo a za mob da bude neka posebna verzija jer bole oči od ovog bjelog praznog prostora koji ne služi ničemu

ipak zahvala g.vjeki na rješavanju problema logiranja … stari radi sad ok …

 

izgleda da je to -to što se dizajna tiče. nepregledno asketsko bjelilo koje bode oči, prazni prostor suda naokolo. Loše i nemotivirajuće kako za čitanje tako i za pisanje na forumu.

btw. novi forum stalno ima iste boljke kao pred 10 dana kad je startao : poruke prijatelja se ne vide dok se ne odmoderiraju, ispravci poruka tu i tamo rade, ali uglavnom ne..otvaranje linkova također često ne radi kako treba jer često nakon klika dođe poruka da neka greška 502..kad se klikne na nečiji post umjesto da otvori zadnju stranicu s porukama, otvori 1.stranu od prije 10 godina kao da ikoga zanima što je netko pisao prije 10 godina o nekoj dionici

loše, sve skupa jako loše i dosta gore nego prethodna verzija foruma!!

Pomalo se vraca funkcionalnost foruma..nadam se da ce se i “prijatelji” vratit.

 

P.S.

Netko drugi koristi isti avatar na drugom forumu..ja sam jos uvijek samo tu.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nekakav pomak je tu,ali i dalje to nije dobro.

get rich or die tryin'

Dunlop, 11.02.2020. u 19:20

Discourse je trenutno “state of art” za novu generaciju foruma. Ali za Poslovni bi bilo najbolje da prebaci forum na neku od klasičnih forumskih aplikacija jer s ovolikom količinom poruka ni Discourse se baš ne nosi najbolje (viđeno na nekim drugim forumima).

Kad se ode s članka na komentare nema linka za povratak na članak. Isto tako neki korisnici idu direktno na komentare članaka i nemaju mogućnost da jednostavno dođu do članka koji se komentira.

Prije je postojao link na članak.

https://www.24sata.hr/news/bogatiji-atraktivniji-i-bolji-poslovni-hr-u-novom-ruhu-677002

ovo vrijedi pročitat… lol…

prije nego sam se ulogirao, kliknuo sam na topik OPTE i tamo stoji da je moja poruka zadnja napisana i to još jučer u 11:54 i da još uvijek čeka odobrenje moderatora za objavu…onda se ulogiram i vidim da je poruka odavno odmoderirana i da je nakon nje bilo još brdo poruka od kojih je većina također odmoderirana…pa ja da sam programer da ne mogu u 10 dana osigurati normalan rad jednog foruma dao bih trenutno otkaz i otišao se baviti poljoprivredom!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close