PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bome, očekivao sam puuuuno više – ovo je dobro ali nije za 80 kn nikako

 

https://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=258

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Otkud pad prihoda od 100 mil kn?

korona

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Prenapuhana cijena,, ide nazad na 50+,,minimalno

sad svatko s zrnom soli može sjesti pa staviti na papir

 

prihodi

ebitda

dobit

 

i to pri rekordnim cijenma plina ispod 15 eura, debelo ispod 15 eura

 

ebitda unormaljena je 13 posto. s tim valja računati pri vrednovanju

 

ove godine ptkm može u najboljem slučaju ponoviti 2019, nadmašiti teško jer plin teško da će biti jeftiniji

 

moja procjena bi bila 55-57 kn

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

…ne znam što se dešava ali zadnja tri dana imamo kupca koji je utržio najmanje 10 000 komada…krenuo žestoko na 68 kn pa zadnja dva dana na 77 kn..po 3000 komada…

Špekulant do špekulanta, špekulacija. 😁

 

s obzirom na pad energenata potrebu za razvojem domaće poljoprivrede čudi me da ovdje nema nekog interesa.ova godina bi morala biti bolja od prošle po poslovanju .Polja se moraju uzorati i posijati a prodaja poljocentara nije stopirana.mislim da je ova nesreca sreca za petrokemiju

https://petrokemija.hr/hr-hr/Naslovna/Vijesti/ArticleId/1919/oamid/439

 

Rade po planu, nema nikakvih zastoja.

gubitnica, 06.04.2020. u 12:33

s obzirom na pad energenata potrebu za razvojem domaće poljoprivrede čudi me da ovdje nema nekog interesa.ova godina bi morala biti bolja od prošle po poslovanju .Polja se moraju uzorati i posijati a prodaja poljocentara nije stopirana.mislim da je ova nesreca sreca za petrokemiju

 

s obzirom na situaciju u svijetu vrijeme je za domaću poljoprivredu odjednom i veliki trgovački lanci koji su po meni veliki krivac za pad domaće proizvodnje na sve načine pozivaju lokalne poljoprivrednike da plasiraju robu u njihove trgovine a kad su isti ti prosipali jabuke i mandarine nisu se nudili otkupit ih.ako se pokrene domaće poljodijelstvo a morat će to je velika odskočna daska za petrokemiju

https://petrokemija.hr/hr-hr/Naslovna/Vijesti/ArticleId/1919/oamid/439

očekuj neočekivano… 30.04.2020god. 1q/2020rez.
stvarno kako je bila najava “50god. Ptkm. kečemo u novi krug”

Ova firma će i u korona krizi biti rudnik zlata. Inače sve tvrtke koje u proizvodnji koriste plin ili naftu kao osnovni energent za proizvodnju ima da procvjetaju. Da bi se jelo mora se i sijati a mora se i gnojiti da bi nešto izniklo. A jelo je osnovna ljudska potreba i tu nema hoću-neću. Predlažem Petricu za dionicu godine prošle i ove tekuće.

Šteta što je ovdje free float samo 0,25 – 0,30%. Da je barem 5% ovo bi bila jedna od najlikvidnijih dionica na ZSE-u.

I nemojte da Vas zavarava trenutni BVPS od samo 6,72 kuna. Na duže staze ovo je još uvijek i pored ove cijene od 70 kuna best buy!

New Report

Close