psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

Naslovnica Forum Razno Komentari blogova psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

OBAVIJEST
profesor ovdje
OVIM PUTEM VAS OBAVJESTAVAM DA SAM SE PRIJEVREMENO VRATIO SA GODISNJEG ODMORA KAKO BI OTVORIO ORDINACIJU I VRSIO PRUZIO POMOC SVIMA ONIMA KOJI SU SE U ZADNJE VRIJEME IGRALI SA IGH….DAKAKO ONIMA KOJI SU ZARADILI JER SAM ODLUCIO ICI KONTRA HIPOKRATA I POMAGATI SAMO ODABRANIMA
prof.pofuk

profesor ovdje
ne samo kroz moju dugotrajnu medicinsku praksu i karijeru nego kako da kazem……..da su me mucili u aušvicu nikada nebi dosao na ideju da bi ja ….koji svima i uvijek trebam biti na raspolaganju dosao do sljedeceg zakljucka
potrebna mi je pomoc………jer mi stvarno ni najbolje………kako sam dugo to skrivao od samog sebe ali podsvjesno trazio ko bi mi mogao pomoci dosao sam do zakljucka da su jedini specijalizirani za to i educirani moji bivsi pacijenti jer vidim da je svima dobro i da je sve ok kod njih……..daklem molio bih ako bi netko od njih mogao ,naravno uz uputnicu navratiti tu u oridinaciju kako bih se mogao pojadati
unaprijed hvala
prof.pofuk

vrijeme je svima za naloge sell!!cash out!! timing NOW!

voli vas andmar

Jel profesor Pofuk još aktivan? Bilo mi je oduvijek zanimljivo čitati njegove komentare.

Gospon pofuk ,
kaj Vi mislite jel je potrebna psihološka pomoć Branimiru Pofuku (s velikim P) ili je pomoć potrebna nama ostalima ?

Branimir Pofuk provocira sudionike Oluje uspoređujući tu proslavu sa dernekom u Srbu.
Kako li smo samo mi Hrvati slijepi kada poput Branimira Pofuka ne vidimo sličnost između Oluje i antifašističkih ustanaka.
Mi slijepci, a Pofuk „skener” s lakoćom uočava sličnosti partizanskih jugo-ustanaka naspram časne i junačke hrvatske oslobodilačke akcije Oluje, uspoređujući sličnosti proslava u Srbu i Kninu u smislu tko se kamo i tko čijim žrtvama ne klanja.

http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/129366-hrvati-su-slijepi-ako-poput-branimira-pofuka-ne-vide-slicnost-izmedu-oluje-i-antifasistickih-ustanaka.html

.

hm….naprosto neznam šta da kažem….to je sve zajedno na ovim područjima od pamtivjeka pretužna tema …tako da naprosto neznam šta da kažem…mogu Vam jedino ispričati jednu crticu iz mog života…..svojedobno sam sa nekim dečkima braniteljima….neznam koja je to udruga bila igrao košarku…dečki su bili fenomenalni….i onda kak smo se zdobrikali …već nakon prog puta smo išli na pivu….na kraju smo se tak zdobrikali da je na hakl došlo još mojih prijatelja i čak smo se šteli registrirati pri HKS kao košarkaški klub KAPLJICA….eto tolko smo se zdobrikali da se nisamo treznili……nakon jednog hakla uz pivu veli meni jedan od tih branitelja…..čuj pofuk imam problema sa spavanje…a za tebe su mi rekli da si lud i da kužiš sa svoje 4 godine nedovršene medicine ,bolje nego psihići kaj napraviti….velim ja njemu šetnja….maženje u krevete…ne nužno seks ali i to je odlično…smiriti misli da ne lutaju…posavjetovati se sa nekim iz sruke šta popiti ako nejde bez toga…..možda kakav film pogledati….samo da misli nepotrebno ne jure i zuje….znači smiriti se….da se energija u mozgu spusti…..E TU ON MENI VELI FILM…..OĆI FILM…DAJ SAVJETUJ NEKI FILM….samo da je dobar…….velim ja njemu….nisam ti baš neki stručnjak za filmove jer ti slabo gledam filmove,,,,pa i sam znaš da je na balkanu ona poslovica…ŠTA ĆE TI BIOSKOP KAD TI JE ŽIVOT FILM…nastala po meni…..ali ajte …uzmi MJUZIK OF ČENS….ili po naški poker smrti…to ti je jedan od ranijih filmova sa STIV BUŠEMIJEM…..odličan film al teško buš ga našel…..veli on meni daj neki drugi…..i velim ja njemu….uzmi underground od KUSTURICE……na to će on meni…gledal sam ga …i nije mi ništa jasno…..
kako sam bio totalno začuđen njegovim odgovorom …nazovem istog trena svoju sekretaricu i velim joj kaj se desilo…kak mi je jedan prijatelj…koji ima smisla za humor i muziku…obrazovan je …voli sport i glazbu reko da je gledo film UNDERGORUND i da mu ništa nije jasno u tom filmu…..SEKRETARICA MI JE ODGOVORILA…DOPELAJ ISTI ČAS TOG PRIJATELJA NA KAFU….TO JE RIJETKO INTELIGENTAN ČOVEK KAD JE TAK ODGOVORIL JER DA KOME JE UOPĆE JASNO ŠTA SE DESILO NA OVIM PODRUČJIMA I ZAŠTO SE DESILO TE KOJI SU REZULTATI I KAKVI SU REPOVI……..velim Vam to je odgovorila moja sekretarica…..ja Vam se baš u to ne kužim….ali ako Vas interesira….možda da si posudite stoljeće rata knjigu…autor se dotiče u malom djelu i ovih područja….ili da si malo pogledate šta je ASSANGE JULIAN objavio u aferi WIKILIKS……možda ako ste dioničar koje Todorovićeve firme pa da njemu postavite pitanje na skupštini društva ili sad je nedavno Bakir Izetbegović penetrirao preko TV ekrana nekakvom ERDOGANU u njega na njegovoj kampanji…da možda pitate nekog iz HDZEJA…možda ružu tomašić ili miru marković….možda vrdoljaka ministra gospodarstva ili onog svjetski poznatog režisera režisera……možda omog srpskog košarkaša…mislim da se zove gurović kaj si je istetovirao nekakvog luđaka od četničkog vojvode na prsima svojim junačkima….stvarno neznam kog da pitate kaj se tu desilo i zašto se desilo…..ja Vam stvarno nisam stručnjak za te teme….vidite …najdite nekog iz te sve plejade učenih ljudi pa Vam možda da odgovor….uskoro mi se bliži kraj života pa bi i mene moglo početi interesirati kaj se na ovim područjima zadnjih 100 tinjak i više godina dešavalo….
pofuk
p.s. možda da pitate gospodina ĐOU ŠIMUNIĆA…ili NIKU KOVAČA…možda SINIŠA MIHAJLOVIĆ….eto …ta trojica će Vam najbolji sud dati
p.p.s. ako njih trojica neznaju odgovor ,onda odite pitati forumaša xy ….taj se ipak u sve kuži

Hvala lijepa na trudu.
Morat ću zatražiti drugo mišljenje.
Drago mi je da Vi nemate ništa protiv .
I da se nebi šteli mešati.

.

Gospon pofuk ,
evo i drugo mišljenje o Pofuku:
reborn:
A što je autor (kolumne) htio reći?
Baš pofukovski – koristi bilo koju temu kako bi se razračunavao sa svojim neistomišljenicima.
A onda se na kraju teksta ograđuje kao “htio sam govoriti o baletu, a ne o svojoj ideologiji…”
Pa što nisi?
bakulušić:
Pofuk! Kada bih ja Vama i o Vama pisao na način kako Vi pišete o biskupima i njihovim propovijedima.
Onaj koji briše bi moj komentar izbrisao prije nego bi “sjeo” na ekran a ja bih dobio cijeli niz obavijesti koja sam pravila prekršio. Pratim i čitam što i kako pišete. Mogu Vam kazati, dok se držite struke i objašnjavanja “što je umjetnik htio reći”, izvrsno pišete i “Večernji” je s Vama dobio. Onoga trenutka kada izlazite iz tih okvira i ulazite na područja gdje Vi izigravate “stručnjaka opće prakse”, nastaju nesporazumi. Počinjete vrijeđati ( kao što to sada činite u ovom članku),počinjete docirati o nečemu što ne razumijete bez obzira što ste možda bili ministrant ili ste išli u vjersku školu, počinjete nas vjernike podučavati kako bi mi trebali misliti i kako bi se trebali ponašati. Tu gubite i Vi i “Večernji” a i svi koji vole čitati o umjetnosti.I, ne zaboravite, Crkva nisu samo svećenici i biskupi. Crkva smo i svi mi vjernici među kojima je i, sigurno, velik broj čitatelja “Večernjeg lista”. Koji razmišljaju kao i ja. Molim Vas, ne vrijeđajte nas.
bubimima:
Stvarno, zašto Pofuk može komentirati ovako, a mi čitatelji bi za slične komentare bili cenzurirani i kažnjeni? Ili Večernji samo glumi demokraciju

i.t.d.
lp

.

a već kad me vučete za jezik moram Vam reći kolko taj bakalušić kuži
daklem taj pofuk sa velko P daklenm Pofuk je jedanput napisao u svojem osvrtu na koncert da je bila izvodjena ta i ta stvar u C-duru ….oa onda par rečenica kasnije u C-MOLU….PA ONDA OPET ISTA STVAR U DURU…PA MOLU…MENI NIŠ NIJE BILO JASNO…..onda je dalje u drugom tekstu rekao da orkestar nije bio na nivou ali da je dirigent…nemojte me držati za riječ…mislim da je bio Ropušić …da je taj dirigent bio maestralan….zamislite Vi sljedeće….orkestar nije bio na nivou ali je dirigent bio maestralan….pa da li si možete zamisliti tu situaciju….molim Vas da mi više ne spominjete tog POFUKa a bogami ni bakulušića….ili kak se već zove…..
pofuk
p.s. kaj se tiče politike stvarno Vam velim da se ne kužim baš dobro u to….jedino kaj mogu reći da je to sve jako tužno….tužno za neverovat…da se čovek naprosto za glavu primi i pita se da li su ti svi ljudi koji vode politiku,koji razglabaju o njoj i daju sliku o njoj običnom puku pri sebi

New Report

Close