PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lojtra, 11.11.2020. u 19:49

Parazit

Ako si kupio po cca 800 kn, savjetujem ti da prodaš. Ali ne odgovaram ako to ne bude dobar potez.

ja koji sam po tisuću? 🙁 ma ostajen pa šta bilo… nisan diga kredit da ih kupin 🙂

parazit, 12.11.2020. u 09:25

Samo još jedno pitanje,jel zna tko za koliko će bit donešena odluka o cijeni;ovi na Dukatu su čekali ravno četri mjeseca..

Cijena se formira kao ponderirani tromjesjecni prosjek protrgovanih dionica u posljednja 3 mjeseca od dana objave poziva na Glavnu skupstinu.

Znaci, da bi znali cijenu trebate docekat objavu poziva na GS.

P.s. Izgleda da im je netko pomrsio racune i da ne zeli jeftino i bez borbe predat dionice pa dize tromjesjecni prosjek…moglo bi bit zanimljivo sljedecih dana…

Sretno

Rastimo zajedno...

Kolege,.ajmo se udružiti i napasti PBZ ? Da dignemo cijenu na 5000 kn ? Pa neka istiskuju 😎😀😁

Kolege, hoće li biti dividende za postojeće dioničare koji su unutra kada se delistira ? Što mislite ?

Bit će.

dionicar, 13.11.2020. u 18:49

Kolege, hoće li biti dividende za postojeće dioničare koji su unutra kada se delistira ? Što mislite ?

Nece, prije izglasavanja sljedece divke provest ce se squeeze out…po vecoj cijeni nego delist…nemam PBZ, ali to je logican slijed dogadjaja…

Rastimo zajedno...

Kako ih prodati ako ne budu vise na berzi??

Dali otc nudi fer cijenu??

posmatrac, 16.11.2020. u 12:04

Kako ih prodati ako ne budu vise na berzi??

Dali otc nudi fer cijenu??

Regularna burza nam je katastrofa onda zamislite tek kakav je OTC.

Nedavno sam gledao možda skratiti malo ATLN (preko OTC naravno)… odmah sam odustao jer bida ili nema ili je duhovito nisko. Mrtvi kapital

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

ne razumijem rasprodaju na 800 kuna. meni je logično da dioničari dobiju dividendu koju su još početkom godine obećali

postoje dvije odluke uprave i nadzornog

prva je dividenda od 76 kuna

https://prev.zse.hr/userdocsimages/novosti/bq89dRZZrNdG74ezbIjzng==.pdf

a druga je odlazak s burze i tromjesečni prosjek ali taj prosjek se računa tek kad bude poziv na skupštinu. to može biti i za mjesec dana

 

 

posmatrac, 16.11.2020. u 12:04

Kako ih prodati ako ne budu vise na berzi??

Dali otc nudi fer cijenu??

Da, ako staviš istodobno bid i ask na istu cijenu.

one, 17.11.2020. u 10:15

 








Znaci samom sebi…haha


posmatrac, 16.11.2020. u 12:04



 

Kako ih prodati ako ne budu vise na berzi??

Dali otc nudi fer cijenu??

 



 

Da, ako staviš istodobno bid i ask na istu cijenu.

 












PBZ-R-A2.2. AZ OMF kat. B+6.144

nisam očekivao da ću pohvaliti mirovince ali ovo što AZ radi je jako savjesno. dižu prosjek po kojem će ih izbaciti iz pozicije.

O kojem vi dizanju prosjeka pričate, pravičnoj naknadi i istiskivanju?

Nigdje se ništa u Pozivu na Skupštinu ne spominje. Samo povačenje s burze, što je i logično jer nemaju nikakve koristi od ZSE.

U svakom do sada istiskivanju se odmah navelo istiskivanje, ovdje se o tome ne priča.

Možda i bude kasnije, nadam se, ali za sada o tome ni govora.

Iz osobnog iskustva sam do sada bio zadovoljan s istiskivanje, ali samo povlačenje je totalno sra*e. Mrtvi kapital s kojim ne možete apsolutno ništa..

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Poznato je da je skupština PBZ  29.12.i da će biti izglasano povlačenje dionice sa burze. Da li mi mali dioničari moramo glasati na istoj, ili će nam poslati naknadno upitnik za ili protiv odluke, što mi je nejasno.

Molim pomoć iskusnih korisnika!

New Report

Close