PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaposlenici dobili dionice, bit će veliki pritisak na prodaji.

I naravno da sam prodao dok sam vidio naloge od preko 800 komada. Sa minusom….Kad menadžment proda svoje, vidjet ćemo.

A mozda menadzment prodaje jer je sad dobra prilika za kupnju – ne dionica nego recimo auti. Pogledajte popuste..

diokidina, 15.05.2020. u 16:15

https://www.seebiz.eu/tvrtke/hz-infrastruktura-ugovor-za-izradu-studijske-dokumentacije-dionice-ostarije-skrljevo/232276/

???Promašio si temu!?

Rupa do 500 kn na kupnji.

lojtra, 09.05.2020. u 21:27

210 mil eura veća neto dobit od očekivane!!! Nema krize za Pbz.

puno tvojih postova..ti se trudiš al burza ne sluša, čak se nisko nudi više od 1 mil. kuna vrijednih dionica..količina koja se ne prometuje za mjesec dana na ovoj dionici

Pišem sve što se događa i pozitivno i negativno. Evo sve u plusu osim hpb i zabe. Što će tek biti kad će Index padati.

 

Pogledajte članak u Seebizu o bankama Slovenije da će u slučaju duboke recesije do kraja godine poslovati s velikim gubitkom.

Fond kupuje privatne  dionice od vlastitih menadžera.Tako su mene nasanjkali 2007.g. , kupio po 2000 kn a onda pad….sve do 260 kn.

Opet isto. Ali sad HDZ ima borbu protiv korupcije

😂

Hoce li biti vanredne divke??

Ha ha, kada menadžeri svoje prodaju fond više neće lupati po asku.Slijedi strmoglavi pad. Tko je iskoristio to, svaka čast

Ja nažalost nisam.

lojtra, 14.05.2020. u 19:30

Squeez *outa*

 

Malo bi bilo glupo podjeliti dionice vlastitim radnicima i onda ih istisnuti.Nije baš produktivno za timski duh.PBZ mi diže tlak, ali kakve su ostale banke oni su jackpot.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Ma podjele im dionice i onda fond kupi od njih. Pošto su prodali, slijedi pad na cca 500 kn

 

Pbz  je jedina dionica koju mi još nisu “oteli”. Za svaki slučaj nju sam prodao u pola cijene od nabavne. Pametnom dosta.

New Report

Close