OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vizija : širiti se , nove akvizicije..biti vodeći.Ovo lijepo zvuči.

https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/boris-sesar-united-group-zelimo-biti-vodeci-pruzatelj-telekomunikacijskih-ict-i-medijskih-usluga-u-jugoistocnoj-europi-133820

Ne vidim druge dionice na kojoj bi se u ovoj korona krizi moglo nešto zaraditi osim OPTE i to iz razloga skore prodaje. Koliko i po koliko,  to će se vidjeti ali sigurno neće ići ovako nisko po sadašnjoj.

Pritisak ke na prodaju, svi hoće van jer se zahuktava kriza a izvješća prošla.

Veze vam to nema sa firmom tako da nešto pametno reći nema smisla.

 

Nije nitko od nas kupio ovu dionicu s namjerom da bude dugogodišnji dioničar. Isključivo smo kupovali s namjerom da prodamo strateškom partneru do krajnjeg roka za prodaju iduće godine. Ako se prodaja realizira i prije, tim bolje, onda će se povećati likvidnost na ZSE-u jer će se od novca od prodaje ulagati u druga izdanja. Eh kad bi se ovdje desio scenarij Kraša, bio bi to dobar poticaj za tržište.

9god .cijena ne ide preko 10kn.

Tako opte ni dlkv i ddjh…

Zaista bi lijepo bilo da.poleti na tri znamenke.

Realno,jel moguce ocekivati da Opte ode na tri znamenke kad se  Ht.ne mice sa 100 i kusur kn.

 

Ha, skupo Vam ispod 5 kuna a bit će jeftino čim preskoči 5.

amarananab, 03.11.2020. u 10:46

Ha, skupo Vam ispod 5 kuna a bit će jeftino čim preskoči 5.

samo da ne bude opet skupo i na 2 kn!?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Tele2 od danas posluje pod novim imenom, najavili veliko ulaganje, evo što to znači za korisnike

Andromeda, 03.11.2020. u 13:33

Tele2 od danas posluje pod novim imenom, najavili veliko ulaganje, evo što to znači za korisnike

Jel negdje pise da budu Optimu kupili?

To bi bilo dobro da su pri dnu prenijeli u ovom clanku!

Da ta nova velika ulaganja nisu mozda za svoju infrastrukturu fiksnog operatora, jel budu optiku premrezili cijelom nam nasom lijepom!?

Ni O o Optimi.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Pongo, 03.11.2020. u 14:00

 





Andromeda, 03.11.2020. u 13:33



 

Tele2 od danas posluje pod novim imenom, najavili veliko ulaganje, evo što to znači za korisnike

 



 

Jel negdje pise da budu Optimu kupili?

To bi bilo dobro da su pri dnu prenijeli u ovom clanku!

Ne ali ni ne piše da je nebu kupili .Razlika je u tome šta ovo prvo ne smiju priopćiti iz poznatih razloga dok u ovom drugom slučaju ništa ih ne spriječava da se očituju pa makar neformalno kad ih se toliko spominje. Tako da nek svatko zaključi kako želi .Do krajnjeg roka ima još nešto vremena premda  i već sutra može biti gotovo.

Ja iz priopćenja vidim samo ulaganja u 5G mrežu u narednim godinama i privlačenja novih korisnika.

Za ove dvije stavke T-Com vjerovatno će uložiti bar duplo a bez nekih akvizicija.

Postoji vam drage kolege i drugi forum za dionice. Istina je da tamo moderator ima optimu i ne pusti nikakv post koji bi nešto nedaj bože bilo što upitno oko ove dionice pustio van…

Istina prava je da se stvarno ništa ne zna, a pogotovo sumnje nastaju nakon ovog članka u našem PD.
Ja ne mogu isčitati jel UG želi graditi svoju infraskturu ili nekoga skupo preuzimati.

Osobno mene nitko ne bi ucjenjivao! Onima koji tvrde da korisnike treba destljećima skupljati bih pokazao kako “meni” (UG) u roku 6 mjeseci ili po prestanku ugovora kod drugog operatora dolaze odmah…

Pa u kojoj iluziji vi zivite???

Cekate ponudu vec dvije godine i sanjate mokre snove o opt na 15 kn…

Daj shvatite da nista od toga…

New Report

Close