OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Optima Telekom je dostupan preko Vibera i želi vam dobrodošlicu u Optima KLUB.

Preuzmite besplatno Optima KLUB aplikaciju, registrirajte se i koristite trajne popuste u Optimi, ali i kod naših partnera.

 

Saznajte više i instalirajte odmah na svoj mobitel!

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/jedan-od-najmocnijih-ljudi-na-svijetu-ulazi-u-medije-i-krece-u-rat-protiv-vivendija-15024011

Nije direktno vezano za Optimu ali za medije je.Neki još ne shvaćaju važnost Optime.

Tako mala a  tako velika.

Nema gore stvari od rata ali u našem primjeru prodaje Optime, svi se nadaju njemu.

A mi ispod 5 kn ! I to zato šta treba čekati još neko vrijeme . Svi hoće odmah pa su nestpljivi, privlače ih druge prilike. Krajnji rok za prodaju 10.7.21 i nije tako dugo..

@andromeda: moze i 10.7.2023. ako inflacija ne bude vise od 2% godisnej a cijena OPTE 20 kn / dionici. ja vremena imam. mlad sam. 🙂

Kad je 3Q?

dionicar, 09.10.2020. u 17:03

@andromeda: moze i 10.7.2023. ako inflacija ne bude vise od 2% godisnej a cijena OPTE 20 kn / dionici. ja vremena imam. mlad sam. 🙂

Ja mislim da ce prije na 2 kune nego 20 kuna!

Ako na ZSE vrijedi 4,50kn onda vjeruj mi niže ne vrijedi jer ovdje je sve godinama na minimum 😂

bisakovi, 14.10.2020. u 11:43

 





dionicar, 09.10.2020. u 17:03



 

@andromeda: moze i 10.7.2023. ako inflacija ne bude vise od 2% godisnej a cijena OPTE 20 kn / dionici. ja vremena imam. mlad sam. 🙂

 



 

Ja mislim da ce prije na 2 kune nego 20 kuna!

2+20=22/2=11 kn

Eto..I svi zadovoljni

🙂

Što se tiče same kontrole cijelog postupka od strane Aztn-a te dali se on provodio i trenutno provodi kako treba od strane HT-a sve je u redu tako da sumnji nema.

Današnji odgovor Aztn-a to potvrđuje:

U konkretnom predmetu postupak  se provodi sukladno uvjetima i mjerama u za to predviđenim rokovima iz rješenja AZTN-a, koja su javno objavljena na našim službenim mrežnim stranicama

Dakle, pozitivna stvar. Nema mjesta Optimofobiji.

 

 

 

 

 

https://www.optima.hr/akcija/televizor-149kn

Ako ode optima na 2 kune vrijedila bi 1 ebitda. 🤣😂🤣😂

 

Status Quo: Roll Over Lay Down

@andromeda: što ste htjeli reći ?

@renci: a svi znamo da se za 2kn ni jedan operater Nije prodao

Može li netko reći kada ću dobiti svoje novce za dionice Optime? Navigam na brodu i nemam vremena čitat furešte šta pišu, a grintam u sebi. Kupio sam ovo po 8 kn, jer se trebalo prodati i da dobijem novce, jel zna tko šta je zapelo? Ćutim da ništa od toga, ali iz despeta ne prodam. Vratim se s broda i imam šta vidjeti, cijena na 4 i malo kune. Da još izvjesim crnu bandijeru na pola koplja, pa šta ja radim na moru za furešte?

revelin liejpo su rekli da je prodaja nastavljena, a da je sitiacija nepovoljna zbog epidemioloske siruacije i potrebe HAKOM za dodatne izvide, a koji se ne mogu napravuti jer je potrebna stabilna mreza…drugim rijecima sada je opet drzava uprskala kao sto i inace ova drzava upropastava…ugkavnom ti sto iva drzava radi gotovo nikada nije na korist nje same ili njenih gradjana

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close