OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

interesantno je da nakon toga sve ide po asku, osim onih 2600 komada nazad do 7,30, iako su skriveni bili na 7,40, pa se podignuo na 7,50…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

netko prodaje s više skrivenih naloga…očito imaju municije, ali ne žele da mi ostali vidimo koliko još žele iskipati…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 20.02.2020. u 11:54
netko prodaje s više skrivenih naloga…očito imaju municije, ali ne žele da mi ostali vidimo koliko još žele iskipati…

Taktički je maknut skriveni nalog prije poravnanja u 12 da se ne vidi koliko još ima…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

janlana, 20.02.2020. u 10:08
dobri poznavaoci prilika ovdje ….bez obzira na opservacije o prosjeku i vrijednosti kompanije …

Tromjesečni prosjek ne ruše jer današnji je prosjek 7,4 kn, a prosjek za 20.11.2019 je 6,41 kn.

strašan je pritisak prodavača mada mi to izgleda kao orkestrirano rušenje cijene s par jakih udara po kupnji čime su pokrenuli lavinu koja se sada sama povećava i obrušava niže po kupnji

…koliko sam ja vidio niti jedna kompanija tipa OPTE na ovom našem području nije se prodala ispod 5 EBITDA a to je kod OPTIME oko 665 000 000 kuna…(ako netko zna neki primjer neka ga navede)…što daje oko 9,5 kn po dionici…tako da ne vjerujem ni da će OPTE biti prva takva kompanija…

130.000 dionica je danas iskrcano, većina po kupnji i to ne bi bilo loše da sad te iste dionice neće biti poslagane malo više na prodaji čime će blokirati povratak prema 8 kn i napraviti dodatni pritisak prema dolje.

trenutno je od 7,45 -8 kn oko 80.000 dionica na prodaji + tko zna koliko još skrivenih količina tako da imam dojam da je cilj prodavatelja do kraja ovog tjedna vratiti cijenu na 7 kn

zašto to rade, to ne znam

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

koji je zadnji dan na koji ce se gledati tromjesecni prosjek?

hrvalin, 20.02.2020. u 12:38
strašan je pritisak prodavača mada mi to izgleda kao orkestrirano rušenje cijene s par jakih udara po kupnji čime su pokrenuli lavinu koja se sada sama povećava i obrušava niže po kupnji

 

Svi ovdje znamo da ako je netko baš želio prodati da se ovako ne prodaje već namjerno ruši cijena!





forumas., 20.02.2020. u 13:22





 

Trik da se jeftino kupi , prije objave tko se je sve  javio na natječaj .

vidit ćemo kaj se valja iza brda nikaj ili nekaj.. sikirica je ne tako davno prodao 100 iljada komada na 5,15.. bilo je takvih većih iskrcaja na svim razinama rasta.. neki su danas kupovali na padu vrijednosti.. mudar potez ili…

nitko od većih ne prodaje za sad.. osim rba-a koja je nekaj kratila.. pa malo veće piskaralo bi ovdje moglo potuć cijenu za 5%..

tin, 20.02.2020. u 12:59
…koliko sam ja vidio niti jedna kompanija tipa OPTE na ovom našem području nije se prodala ispod 5 EBITDA a to je kod OPTIME oko 665 000 000 kuna…(ako netko zna neki primjer neka ga navede)…što daje oko 9,5 kn po dionici…tako da ne vjerujem ni da će OPTE biti prva takva kompanija…

Stvarno ne znam, možda vi znate. Ima li neka kompanija koja je kupljena za 5 ili više EBITDA a da je bila u predstečaju?

 

 

Warren, 20.02.2020. u 14:44
 

Na što ciljate, kolega Warren?

backdraft, 20.02.2020. u 13:17
koji je zadnji dan na koji ce se gledati tromjesecni prosjek?

valda nakon što u drugom krugu predaju službene ponude s cjenom

kako je krenulo s rasprodavanjem po bidu, mogao bi prosjek do tada pasti na 7 kn ili niže

New Report

Close