LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gdje bih mogao naci prihode od prodaje Montcogim plinare?

Ako me stjecanje dobro sluzi… Lavcevic a ne Montmontaza je imala 57posto udjela u Montcogim plinari.

Koliko mi se cini plinski business je prodam po dosta dobroj cijeni.

Ako netko moze dati info bio bih zahvalan

lala3, 24.07.2020. u 14:09

Ukupna neto-dobit Društva ostvarena u 2019. godini u iznosu od 366.029,34 kn raspoređuje se u ostale pričuve Društva.

 


Pričuvana dobit če jim omogučiti, da čejo možda kupovati lavove svoje dionice, u stilu kao to radi več dugo matica MM.


 

lala3, 24.07.2020. u 14:10

 

ODLUKA
o odobravanju Plana podjele društva Lavčević d.d. s osnivanjem novog društva Montmontaža projekti d.d.


I. Odobrava se Plan podjele društva Lavčević d.d. od 14. srpnja 2020. godine, kojim se predviđa podjela društva Lavčević d.d. odvajanjem s osnivanjem novog društva Montmontaža projekti d.d.


 

 

što ovo znači???

Za nas male dioničare to znači isto sranje, samo drugo pakovanje.

ricardo, 25.07.2020. u 12:36

Gdje bih mogao naci prihode od prodaje Montcogim plinare?

Ako me stjecanje dobro sluzi… Lavcevic a ne Montmontaza je imala 57posto udjela u Montcogim plinari.

Koliko mi se cini plinski business je prodam po dosta dobroj cijeni.

Ako netko moze dati info bio bih zahvalan


Ricardo, več prošle godine sam u tome pisao na blogu od Montmontaže, dana 26.7.2019.


RWE je u svojem GI za 2018 godino napisano, da su vlastniki 100% udjela u:
• Montcogim Plinari koja vrijedi 14,712 mio EUR
• Montcogim Karlovac koja vrijedi 2.000 EUR
• Montcogim Sisak koja vrijedi 26.000 EUR
Ukipno to znači 14.740 mio EUR. Onda treba to podjeliti na vlastnike koji so imali udjel:
MMTZ – 39,1%
LVCV – 24,9%
E.C.A. – 36%


Više imaš pisano na blogu od MM.


I ja sam več davno gledao oko prodaje plinskok bisnisa preko spleta pa teško dobiti nešto konkretnih informacija. Na kratko možem kazati samo, da kompanija matica MM in lav ne kaže preko svojih izvještaja koliko konkretno su dobili novog novca od prodaje. Izvještaja iz nazad pokazuje, da su pokrivali tzv. izgube za nazad pa sada imajo obadve kompanije bolji novčani tok.


Možda je to i posledica oko privatizacije MM koja još uvijek nije završena, ili je. No, više od 10 godina nazad (u vremenu saborskih izbora 2007 se puno pričalo o tome) nema smisla još pisati. Ako u Hrvatskom fondu za privatizaciju/onda Republike Hrvatska/onda AUDIO/sada CERP nisu ništa konkretno napravili, to nije stvar kompanije. Sada treba samo, da se privatizacija pravno završi.

Podjela društva koje se dijeli MONTMONTAŽA d.d. s osnivanjem novog društva LAVČEVIĆ PROJEKTI d.d……

13.10.2020.

Što sad ovo znači?

https://slobodnadalmacija.hr/split/splitska-gradevinska-tvrtka-lavcevic-uskoro-ce-dobiti-jos-jednu-tvrtku-kcer-sa-sjedistem-u-zagrebu-i-temeljnim-kapitalom-od-gotovo-23-milijuna-kuna-1034886

 

ali ovo je dijeljenje montmontaže.

pa ja dobija pun kufer nekih dionica MMPR..jel ovo znači da sam opet spička lovu uludo ili mi je netko ovo poklonio za Božić..

 

ima li ovdje kakvih novosti..jan jesi li živ prijatelju

 

flips, 11.02.2022. u 22:20

ima li ovdje kakvih novosti..jan jesi li živ prijatelju

 

Kako si Filips ?

Zove me moj otac danas da mi je došlo neko pismo doma , a da je u njemu ponuda za prodaju dionica Lavcevica . Da li ti je došlo tako nešto , jer ne kuži moj stari šta tu piše …

RIBAR 007, 19.01.2023. u 17:02

 





flips, 11.02.2022. u 22:20



 

ima li ovdje kakvih novosti..jan jesi li živ prijatelju

 

 



 

Kako si Filips ?

Zove me moj otac danas da mi je došlo neko pismo doma , a da je u njemu ponuda za prodaju dionica Lavcevica . Da li ti je došlo tako nešto , jer ne kuži moj stari šta tu piše …

Došlo je i meni. Ja mislim da nebi trebalo prihvatiti ovo torbarenje. Ispod 40 nedam.

[color=blue][/color]

perto, 22.01.2023. u 10:21

 





RIBAR 007, 19.01.2023. u 17:02



 

 





flips, 11.02.2022. u 22:20



 

 

ima li ovdje kakvih novosti..jan jesi li živ prijatelju

 

 

 



 

Kako si Filips ?

Zove me moj otac danas da mi je došlo neko pismo doma , a da je u njemu ponuda za prodaju dionica Lavcevica . Da li ti je došlo tako nešto , jer ne kuži moj stari šta tu piše …

 



 

Došlo je i meni. Ja mislim da nebi trebalo prihvatiti ovo torbarenje. Ispod 40 nedam.

ništa ni ja nisam dobio još..valjda će doći nešto i do mene..valjda nisu zaboravili da su prilikom delistanja nudili mislim 124 kn po dionici,također mislim da ne vode računa da je većina nas te dionice kupovala po 500,600 i punom više kuna i ti im sigurno neće prodati za siću bar ne ja,ali pretpostavljam da žele jeftino kupiti nešto što vrijedi puno više,također zaboravljaju da su sami kupovali dionice za trezor i to ne malu količinu po mislim 310 kn dakle tad je to bilo ok..mislim da sada firma ne stoji ništa lošije nego onda dapače mislim da danas stoje mpuno,puno bolje..dakle ljudi pametno i ne dajte mukte ,možda nećemo dobiti nikada ono što smo nekad kupovali ali ne treba im dati ni mukte,neka stoje kad ih već toliko čuvamo,ako vrijede njima onda valjda vride i nama..a ja prvi bi im prodao samo neka fer plate..ovo je samo moje mišljenje ljudi vi radite kako vas volja..

gosp ribar..dobio danas i ja pisamce..smiješno..kao nisu zanimljive dionice,nikome nisu interesantne nego eto mi da vama pomognemo da se toga tereta riješite nudimo velekodušnih 14 eura ..ali dionice stvarno nisu zanimljiive u to vas uvjeravamo u ovom pismu no kako smo mi dobri  i imamo veliko srce mi ćemo to od vas otkupiti (mislimo probati ošišati)..ljudi ne budite naivni nešto se počelo valjati iza brda triba bit strpljiv,,p.s. volio bih da nam se obrati i kolega jan sa svojim razmišljanjima držim da on poznaje situaciju malo bolje..

Dali netko zna nešto više o ovoj i drugim  podjelama  društva u ovoj godini ?

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
[color=blue][/color]

davor slišković,lejo ivan plus ovi na 3.mistu iza skrbničkog..neka nova ekipa u top 10 počela skupljat dionice sa strane..interesantno

 

New Report

Close