LRHC (LRH Hoteli Cavtat d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRHC (LRH Hoteli Cavtat d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije dobro al je dobro

Kako bi bilo da tvrtka prodaje a da većinski ne kupuje? I od goreg ima gore

po meni vrlo realno gledanje i vrlo izgledan scenarij. 80 posto od 2018 i cijena oko 1700 i puna šaka brade

 

 

Uzeo je kao primjer Dubrovačko-neretvansku županiju.

“Mi jesmo na 95 posto iz 2019. godine, ali Istra je na 105 posto, a Dubrovačko-neretvanska županija, sad ne govorim egzaktno, nego u generalnom smislu, na nekih 80 posto. Turizam na krajnjem jugu se najsporije oporavlja. Zašto? Pa zato jer je prometno izolirano područje, kao i Crna Gora.

Sve u svemu, kad zbrojite prometnu izoliranost i izloženost Rusima i Ukrajincima, dođete do situacije da imate 30 posto manje turista nego 2019. u Crnoj Gori”, poručio je.

 

Zašto u Hrvatskoj sezona rastura, a Crna Gora doživljava fijasko?


Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Realno će biti 80% EBIDTA iz 2019. To je Ok rezultat . Sad sam u Dubrovniku i stalno lete avioni (danas dolazi 67 aviona ). Sutra 58 .To je cca 20.000 dolaznih gostiju avionom za sub. i ned. Manjak čine predsezona (kasnije krenula) i posezona (ranije zatvaranje) , te manja potrošnja gostiju. Špica sezone je Ok.

https://www.croatianaviation.com/post/zadar-i-dubrovnik-u-srpnju-preko-660-tisu%C4%87a-putnika

Dubrovnik je ocito zaspao. Navikli su da se turizam sam od sebe dogadja. Toliko imaju blagodati za privuc turiste, samo moraju zasukat rukave i napravit pricu. A ne derati cijenama ljude.

Zanimljivo u izvjescu da je trosak radne snage pao za 1/4. Sto se dogadja?

Zanimljivo je i ovo prekrcavanje preko burze. Zar se ti paketi nisu mogli dogovoriti i kupiti van burze.

Jesu li hoteli prodani? Te se ova sezona samo odradjuje.

kanabis, 03.08.2022. u 15:03

Dubrovnik je ocito zaspao. Navikli su da se turizam sam od sebe dogadja. Toliko imaju blagodati za privuc turiste, samo moraju zasukat rukave i napravit pricu. A ne derati cijenama ljude.

Zanimljivo u izvjescu da je trosak radne snage pao za 1/4. Sto se dogadja?

Zanimljivo je i ovo prekrcavanje preko burze. Zar se ti paketi nisu mogli dogovoriti i kupiti van burze.

Jesu li hoteli prodani? Te se ova sezona samo odradjuje.

Slažem se sa mišljenjem o laganom dokupljivanju. Čemu ?! Pa zar se ne može napraviti blok transkacija , ako se želi sve preuzeti. A ima još i od CERP-a…

Jel Dalibor jos tu na forumu? Fale mi njegove analize. Dalibore ni glasa od Vas vec godinama, jeste zivi?

Decki, sta je ovo?!

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Ni jedan financiski portal u CRO i SLO jos nije obavjestio vazan dogadaj na US trzistu kapitala.
Oprez decki!

https://youtu.be/iHKVJ9DJGG4

To bi se nazivalo ispumpavanje ili kokosarenje. Nadam se da to ima neki cilj.

kanabis, 13.08.2022. u 10:39

To bi se nazivalo ispumpavanje ili kokosarenje. Nadam se da to ima neki cilj.

Pa ima! 😉

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Da li je bio netko na skupštini danas?

Je na jugu stare priče niš novo

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2391298&index_tid=252696&index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m

 

50ak milja eura? Kolko onda vrijedi Portorož?

New Report

Close