LRHC (LRH Hoteli Cavtat d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRHC (LRH Hoteli Cavtat d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jako dobre vijesti – idu na poništenje vlastitih dionica u narednih 5 god

 

poništenje vlastitih trezorskih dionica je najpošteniji i najbolji način kako svim dioničarima pružiti veću vrijednost – nema poreza, nema natezanja

 

što više dionica ponište, to više preostale dionice tj naše dionice vrijede

 

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/39961

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

P/B 3200 HRK ???

 

 

 

ovi izgleda nemaju niti za modernu opremu!!?? dopis kao da je pisan na 50 g staroj olympiji

vrlo pristojni rezultat – ebitda 50 posto. nagurali su bom do same granice, teško da itko drugi u branši može sa 66 milja prihoda nagurati 33 milje ebitda

 

stroj radi , nema šta. na bitno manje obrtaja, ali radi besprijekorno.

 

za pretpostaviti je da će kv 4 biti pristojno bolji – listopad je bio fdosta živ, vjerojatno će još poraditi na troškovima tako da ukupno bi trebao biti plus

 

167 milja prihoda u 2019, 66 milja u 2021 – 40 posto. neke velike dobiti tu ne može biti, ali krvarenja nema i gubljenja na vrijednosti.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Jako dobro izvješće.  Ovo je maraton i samo polako . Bit će to ok.

 


FTB TURIZAM d.d. – Poziv na Glavnu skupštinu 22.11.2021.

Great Britain is ready for tourism boom in 2022


LET’S GO! 🙂

Jel bio tko na skupstini? Bio bih zahvalan za bilo kakvu informaciju!

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

Hrvaški hotelirji v nakupe hotelov v Avstriji

finance@finance.si (Jurij Šimac)



Arena Hospitality Group, ki ima v lasti več hotelov na Hrvaškem, Madžarskem in v Nemčiji, je kupila hotel Franz Ferdinand na priljubljenem smučišču v Nassfeldu. Za hotel so odšteli okoli 15 milijonov evrov, poroča Jutarnji. V hotel, ki ima 144 sob, nameravajo vložiti še okoli dva milijona evrov.


Pred kratkim je hotel na enem od avstrijskih smučišč kupila tudi hrvaška družba Valamar Riviera. Prek svoje hčerinske družbe v Avstriji so kupili hotel Marietta v Obertauernu. Hotel ima 120 sob, so sporočili iz Valamarja. Kot so še dodali, je to njihov drugi hotel v Avstriji, po zaključku prevzema pa bodo tja poslali okoli 130 zaposlenih iz skupine Valamar – večinoma gre za Hrvate.

Decki!

Naj se zgodi karloli!

Tudi ce zopet pridejo  komunisti, nacisti, fasisti ali pa STALIN 2.0 ….. ,  JAZ SVOJIH DELNIC LRHC NE DAM ZA NOBENI CENO!

JAZ SVOJEGA ( LRHC) NE DAM!

Vesele praznike.

netko se je lijepo nakrcao … da ne spominjem ime…ocito covjek vjeruje … iako vjerujem i ja nemam sada likvidnih sredstava inace bih i ja dokupio…

Nevjerojatno mi je da se ovako jeftino prodavalo … i to u trenutku kada sve burze idu gore zbog najave poskupljenja novca.

Cerp izlazi ne bude dobro

Bude !

Nigdje nije bilo probitka bez da je Cerp izlazio, to je preduvjet. Bolje da izlaze sada nego na 2000 kn.

U stvari ovo je prilika za pospremiti dionice.  Makar i za unučad.

Pa neće ni ovo sada dovijeka. Korona itd

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/bdpst-zrt.html

 

Mislim , da je zanimljvo ovo procitati  jer smo prisotni u SLO i mi 😉

lp deckima

1000kn zove na shoping. Parametri ce biti jako dobri. A cerp samo otpusta dionice.

New Report

Close