LRHC (LRH Hoteli Cavtat d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRHC (LRH Hoteli Cavtat d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a vidim da vise nema ni zadnje cijene trgovanja…ma genijalan dizajn novog web-a

Ovo je jedini turista koji moze napraviti 100% prinosa u 4 god i ici ce u prodaju.

Dali je ovaj forum mrtav? Ja se nisam uspio prijaviti nikako, katastrofa.

 

daliborop1, 02.03.2020. u 12:08
Dali je ovaj forum mrtav? Ja se nisam uspio prijaviti nikako, katastrofa.

Vidjeli smo objavu tvoju…ali nismo skuzili o cemu pricas 🙂

P.S. Pa forum je skoro pa mrtav,da 😉

Ajde Dalibore komentiraj 4 kvartal

sad sam nasao Cavtat__ pogubio sam se totalno na novom portalu

Luksic lamenta pérdida de millonaria inversión en Banco Popular de España: "No siempre se gana"

daliborop1, 02.03.2020. u 12:08
Dali je ovaj forum mrtav? Ja se nisam uspio prijaviti nikako, katastrofa.

Probaj preko ‘zaboravio sam lozinku’. Ja sam tako uspio s novom lozinkom se logirat. Pretpostavljam da su podigli razinu sigurnosti lozinke pa da sve stare koje ne zadovoljavaju ne prolaze.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Decki dragi, ode vam vas site u mp3. kladio bih se da i broj posjeta prati ovu moju misao i vise nego sto mogu naslutit.

eto i jos jedna uspjesna prica u hrvata dosla je do kraja.

brisem vas iz bookmarka a moj account cu sada obrisati.

la pa pa

Evo ja nekako ipak uspio vratiti stari account !

Stvarno je ovo malo neozbiljno bilo odrađeno.

No ajde evo nas nazad.

Nemoj misliti na m2!

Ovo su gadna vremena, sada ispada dobro da nisu išle investicije ovu zimu 🙂

Dobro je jer tvrtka nije u kreditu i nema pritiska kao u nekim drugim tvrtkama.

 

Pisao već kako to izgleda kada ste dužni npr 4 EBITDA i trgujete se na recimo 10 EV/EBITDA pa onda vam padne EBITDA. Kod firmi koje imaju veliki dug to značajno smanji vrijednost dionice.

Ako EBITDA padne padne i 20% (ne vjerujem) nama će dug biti 1,25 ebitda

Oni koji imaju dug 4 EBITDA skaću na dug od 5 EBITDA što je već problem.

Isto tako vrijednost dionice u toj formuli onda ide jako na štetu dioničara i pada puno više nego kod ovih koji imaju veliki dug. Na istoj valuaciji npr 10 EV/EBITDA uz ad EBITDA od 20% vrijednost tržišne kapitalizacije padne 22,2%, a kod tvrtke koja ima dug 4 EBITDA ona pada  33,3% što je značajna razlika.

 

 

 

Nemoj misliti na m2!

Dali daj jednu s kojom bi lovom sad darko i lrhc mogli nešto preuzeti je sad se kupuje

Da preuzmemo rivijeru

Jutarnji

 

a FTB Turizam, tvrtka koja u svojem vlasništvu ima hotele Epidaurus i Albatros u Cavtatu, kao i društvo Hoteli Metropol u Portorožu, najavila je da u ponedjeljak zatvara svoj slovenski hotel Lucja zbog prevelikog otkaza rezervacija.

 

Također, u kompaniji su iznijeli procjene da će im pad prihoda, zaustavi li se korona u svibnju, iznositi 30, a dobiti 40 posto dok se gubici u njihovom slovenskom poslovanju, koje je zasad pogođenije od domaćeg, procjenjuju na 50 odnosno 60 posto

 

HA-HA

nema likvidnosti ovako smo u proljetnom snu neka neko više zakuca na 1000ili 1300

New Report

Close