LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Preslagivanje u LRH, nakon 18 godina povlači se Pol-Mot Holding: Hoće li biti pripojen i hotel Lovran?

“Uspavana ljepotica ” ….uspavana ostala.bar sto se tice zse….ljepotica ?!..Mozda opet postane .

Nikad bolji rezultati u zadnjem kvartalu. Najave vise nego dobre. Obnavljanju se hoteli ali ne u kic stilu vec sa malo vise stila i duse .

Vidim da su Cesi preko Aminessa i g Barića usli u NO ?!?

Moguce da je Lursenu dosta borbe sa lokalnom zajednicom pa ce opet doc do promjene vlasnika. ?!

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan, 03.02.2023. u 12:11

“Uspavana ljepotica ” ….uspavana ostala.bar sto se tice zse….ljepotica ?!..Mozda opet postane .

Nikad bolji rezultati u zadnjem kvartalu. Najave vise nego dobre. Obnavljanju se hoteli ali ne u kic stilu vec sa malo vise stila i duse .

Vidim da su Cesi preko Aminessa i g Barića usli u NO ?!?

Moguce da je Lursenu dosta borbe sa lokalnom zajednicom pa ce opet doc do promjene vlasnika. ?!

 

Pozdrav

Poštovanje,

 

Recite kako mislite “borba sa lokalnom zajednicom” ? Jeli ta zajednica vlasnik 25 plus jednu dionu? Dali vlasnik ima pravo i obavezu voditi računa o svom vlasništvu i o lokalnoj zajednici?

Lokalna zajednica “brine” o pomorsko dobru…konzervatori se brinu za fasade…i tako redom…Novce ulaze Lurssen a po zeljama lokalnih serifa..to tako ne ide.,,Pogotovo kad se pravila mjenjaju svako malo.

Lurssenu to ni nije core bussines a cim je clan uprave Aminessa usao u NO LRH-a moglo bi se zakljucit da se sprema neka promjena

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

meni je onaj zaposlenik ipak krivo rekao… ipak to ne znači da neće doći do prodaje u nekom trenutku.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Neznam sta vam je govorio radnik i kakve su price ali po ovim “lokalnim” pisanim informacijama FI bi trebao bit jako dobar

 

https://riportal.net.hr/rijeka/opatija-je-najuspjesnija-i-jedna-od-najposjecenijih-destinacija-na-kvarneru/370153/

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close