LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ovo az dobrovoljni nudi pomoc😅😅😅

Plašilica da mozemo mirno izvjestaje docekat…

ajde da vas sad vidimo koji tvrdite da je ovo povoljna cijena? što ne skidate s aska na na 690-695 kn, imate preko 2500 komada!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pitanje je samo..zašto se neko treći ne uključi u igru..mirovinci?Ne znam kakav je zakon..smiju li kupovat ako lkpc nije u sastavu crobexa?

pogledajte si K i P pa će vam sve biti jasno..tko sad uđe u dionicu mogao bi zaglibiti unutra na par godina bez da može izaći s ikakvim plusom. ako još dođe do burzovne korekcije,obzirom na nikakvu kupnju LKPC bi u par dana mogla nazad na 400 kn

https://www.mojedionice.com/dionica/LKPC-R-A

Nadji povoljniju

hrvalin, 17.01.2022. u 15:25

pogledajte si K i P pa će vam sve biti jasno..tko sad uđe u dionicu mogao bi zaglibiti unutra na par godina bez da može izaći s ikakvim plusom. ako još dođe do burzovne korekcije,obzirom na nikakvu kupnju LKPC bi u par dana mogla nazad na 400 kn

jašta,,,biće im jasnije kad prva kupnja bude na 400 kn a peta kupnja na dvjesto,,,

Izgleda da povećavaju cijene za manipulaciju idući mjesec,to bi mogao biti garant za rekordnu dobit ove godine,svi pokazatelji su dobri,čak i da zarati,bili bi u plusu,mislim da je sve o.k. sa ovom firmom,rekao bi napokon…

Rekordna dobit i rekordni prekrcaji po rekordno niskoj cijeni za ovu dobit 🤔 cudno se nesto događa. Zanimljivo, da nije kakav drzavni fond nesto dogovorio jedino oni ovo mogu po ovim cijenama bubati… Nista, nista, pa skoro milijuncic na ovoj dionici

Alt što kažu brojevi za inače tihi siječanj, hoće li bit 250 000 t ?

sparky, 26.01.2022. u 14:34

Alt što kažu brojevi za inače tihi siječanj, hoće li bit 250 000 t ?

Biti će 360.000t, od toga 78k tona goriva, a najviše ugljena 147k tona.

Plus kontejneri, oko 1800 TEU.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Hvala. Zvuči mi malo nabrijano, al ako je zaista tako onda je to jako dobro za početak godine gdje mi se ne čini da je bilo nešto previše brodova. Pogotovo ako se usporedi s prosincem i općenito zadnjim kvartalom 2021.

sparky, 26.01.2022. u 18:11

Hvala. Zvuči mi malo nabrijano, al ako je zaista tako onda je to jako dobro za početak godine gdje mi se ne čini da je bilo nešto previše brodova. Pogotovo ako se usporedi s prosincem i općenito zadnjim kvartalom 2021.

31 brod u siječnju.

 

U prosincu ih je bilo 34 i oko 425,000 tona, od toga 80k tona goriva, 215k tona ugljena i još samo 500tinjak TEU kontejnera.

 

U cijelom zadnjem kvartalu 2021 bilo je 94 broda i oko 1.000.000 tona, od čega 230k tona goriva, 530k tona ugljena, 50k aluminijskih ignota, te oko 3500 TEU kontejnera.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Promet je negdje oko 340 000 t za siječanj..nego brine me ova izjava Bidena da bi mogao izbacit Rusiju iz monetarnog sustava placanja ako napadne Ukrajinu..to ne bi bilo dobro nikako🙈

alt666, 27.01.2022. u 06:32

Promet je negdje oko 340 000 t za siječanj..nego brine me ova izjava Bidena da bi mogao izbacit Rusiju iz monetarnog sustava placanja ako napadne Ukrajinu..to ne bi bilo dobro nikako🙈

ne bi se s tim teatrom previše opterećivao. A i ako bude tako bit će prilika.  I sad se netko u strahu istresao i ovdje i drugdje. Nisam tu od danas do sutra.

New Report

Close