Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DAX je u mjesec dana pao samo -1,60% Pred 15 godina bi se raspao 50% ali sa današnjom agendom i pomahnitalim političarima mete se sve pod tepih… idemo dalje.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Meni je jedan prijatelj oduvijek bio nejasan kako može držati sav novac u jednoj malenoj lokalnoj banci, a i ne ide joj baš…

Što se tiče CSa…to je banka koja je zadnje dvije godine u velikim problemima, a priča se ko da su svinjarije počele prekjučer. Ko s Ukrajinom, kad ide priča da je “rat počeo 24. veljače”. Ukrajincima to izrazito ide na živce jer je rat počeo pred 9 godina, a ne pred godinu dana.

SVB je imala škakljiv portfelj, ali ju je dotukao bank run. Inače ne bi bilo kritično. Ludo, ali eto..te stvari se događaju.

diokidina, 16.03.2023. u 10:32




mitkko, 15.03.2023. u 19:51



 

https://www.seebiz.eu/banke/ecb-ispituje-izlozenost-vecih-banaka-credit-suisseu/289312

”Jedan od izvora istaknuo je pritom da su problemi Credit Suissea, po njihovom mišljenju, specifični za švicarsku banku i nisu sistemske prirode.”

 

@diokidina

O svasta. Credit Suisse je druga najveca banka u Svicarskoj… Svicarskoj koja je poznata porezna oaza. Ako ona kihne nisam bas siguran da ce se posljedice zadrzati unutar granica Svicarske.

 



 

Vidim da si se raspisa po forumu. Privatni zivot ti je nula.

Ti si nas izvor u HR kao ovaj izvor iz seebiz.eu.

Ti sve znas i upucen si.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/credit-suisse-u-novim-problemima-arapski-suvlasnici-ga-nece-financirati-ozbiljno-pale-dionice-svih-vecih-europskih-banaka-20230315

Regulirani smo, imamo jake kapitalne pokazatelje i jaku bilancu’, komentirao je Lehmann. 

@mitkko

Imas li ti koje bolje info od direktora CS banke.

 

Citam o Credit Suisse, kako saptom pade… i cudim se kako… pa jel nije njihov CEO samo dan prije kraha izjavio da je sve OK?

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Ako danas opet bude jače prodaje iza 13:30…znači da fondovi počinju rasprodaju .

1. faza ponavljanja 2008…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Još kome PBZ investor ne radi?

kolike su šanse da se Rimac automobili izlistaju na ZSE? U promilima.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Neki dan je pričao da su Ipo–i dobra stvar. Ali ja mu nebi uložio ni centa.

NaBiduAsku, 24.03.2023. u 15:03

kolike su šanse da se Rimac automobili izlistaju na ZSE? U promilima.

 

– bili su vam izlistani Rimac bicikli.

– doslovno je pokrao sve dioničare.

– ali izgleda je i ta pljačka bila pokrivena hrvatskim pozitivnim zakonima.

– znači, po zakonu nas je sve pokrao.

– to znam jer sam i ja imala nešto dionica od tih bicikli.

– moj savjet: zaobiđite ga u širokom luku.

ivana7, 26.03.2023. u 21:22

 





NaBiduAsku, 24.03.2023. u 15:03



 

kolike su šanse da se Rimac automobili izlistaju na ZSE? U promilima.

 



 

 

– bili su vam izlistani Rimac bicikli.

– doslovno je pokrao sve dioničare.

– ali izgleda je i ta pljačka bila pokrivena hrvatskim pozitivnim zakonima.

– znači, po zakonu nas je sve pokrao.

– to znam jer sam i ja imala nešto dionica od tih bicikli.

– moj savjet: zaobiđite ga u širokom luku.

da, pratio sam tu priču i znam kako je završila.. ipak mislim da bi za ZSE to bio pun pogodak ali čovjek cilja na USA.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Bolje bi mu bilo da se proslavi doma na ZSE kao Span, a ne pogine vani kao mnogi do sada.

On takve gubitke generira, da će mu trebat dokap za dokapom. Ideje su lijepe, kao i proizvodi, ali poslovni model mu je 🤢🤮.

kako god bilo razbudilo bi naše TK… sve je bolje od ovog mrtvila. Totalna ručna potegnuta.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

https://www.seebiz.eu/ekonomija/bank-of-america-globalna-ocekivanja-ulagaca-na-najnizoj-razini-u-20-godina/289811

Možda ovo razbudi.🙄

NaBiduAsku, 27.03.2023. u 10:16

 





ivana7, 26.03.2023. u 21:22



 

 





NaBiduAsku, 24.03.2023. u 15:03



 

 

kolike su šanse da se Rimac automobili izlistaju na ZSE? U promilima.

 

 



 

 

– bili su vam izlistani Rimac bicikli.

– doslovno je pokrao sve dioničare.

– ali izgleda je i ta pljačka bila pokrivena hrvatskim pozitivnim zakonima.

– znači, po zakonu nas je sve pokrao.

– to znam jer sam i ja imala nešto dionica od tih bicikli.

– moj savjet: zaobiđite ga u širokom luku.

 



 

da, pratio sam tu priču i znam kako je završila.. ipak mislim da bi za ZSE to bio pun pogodak ali čovjek cilja na USA.

Kako je zavrsilo to s biciklima?

Na tv inspektor Rex , na lapu zse – zaspao tri puta.

New Report

Close