Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.seebiz.eu/kolumne/investitori-u-zlato-i-bitcoin-profitirali-od-bankarske-krize/289435

Valjda je kraj ovim nedaćama u bankarskom sektoru i možemo nastavit di smo prekinuti prije 10 dana!

@spalato33

https://www.seebiz.eu/banke/postignut-dogovor-ubs-preuzima-credit-suisse-za-3-035-milijarde-eura/289454

Izgleda da je gotovo.

Jeli itko od vas proučio cijenu i uvjete preuzimanja ili samo vidjeli naslov i to je to?

Jer u međuvremenu još jedna banka zatražila bankrot.

Kina, Koreja i Tajwan indexi u crvenom.

Europski futures ugovori podaju otakko su jutros otvorili u 01.15 i samo padaju, u trenutku pisanja -0.6%.

Jer kamate se i dalje dižu a loši poslovi i dalje ostaju. Ništa nije rješeno.

Treba pustiti ove loše banke banke da propadnu, ne treba spasiti svaku. Doć će druge sposobnije i preuzeti njihovo Tržište. Ovako smo iz šupljeg u praznog sa isprintanim novcem koji ne postoji. A kažu inflacija u Europi 9%…. nama sve skuplje od 30-80%.

Jedino nafata masu pojeftinila…ali gorivo i dalje rste.

 

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Ovo je valjda rekordno otvaranje na zse od njenog postojanja. Potpuno mrtvilo. Da li nakon toga slijedi rast ili pad sami prosudite.

Čekači . FYI ništa od velikih padova, kolapsa banaka i noine arke. Morat ćete po asku čini mi se.Ako ne čekajte i dalje I nadajte se. Nada umire zadnja ali i život je kratak. 🙂

ja bih volio da krene u bilo kojem smjeru, sve je bolje od ovog mrtvila… mislim da mnogi ne kuže da se ovdje čeka samo da netko izmakne stolicu… bila bi ona izmaknuta već da nema luđaka u svjetskim vladama koji prolongiraju neizbježno.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

More nije slano dok ti netko ne kaže da je.

Jučer DAX a bogami i danas.

https://www.boerse-frankfurt.de/dax-chart

 

To za koji dan šta će FED napravit isto manje bitno . 0.25 ili 0.5 .

Čestitke današnjim kupcima Janafa i Jadroagenta. Ususret najbolje godine ikad su dobili mega skonto .A s obzirom na prilike i ulaganja to može samo više i bolje. Al dobro svako ima svoje.

Štrajk brokera?

uf…od toliko specijaliteta , kako u Lijepoj Našoj, tako i u svijetu, najraznovrsnijih delicija , praznika za oči i nepce……

 

nas zapadne kuhana žaba…..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Kao što je izjavio Ivo S. kako je sve u redu. Da će nas kriza zaobići. Pa malo kasnije ostavka i “u banani smo”.

Kad svi govore da je sve u redu, znaj da je loše i bježi.

Kad svi šute..onda je dobro i trpaj.

 

…a trenutno se svi ti bankari i fond menadžečići javljaju i uvjeravaju da je sve ok. Da je sve u redu. Da im povjerimo novac 🤣

INA isplacuje 20 eura dividendu , cca 4.5 % prinos na cijenu dionice a ni jedan znacajniji medij to nije popratio !?!?..Bar ja nisam vidio ni cuo !

Ajde da je to neka no name tvrtka..ali jedna od “perjanica” , bar bi trebala bit..i nitko nista…Jasno je koliko se “drzi” do trzista kapitala.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Bilo ti je jučer na txt na htv.

Seeker, 23.03.2023. u 08:36

Kao što je izjavio Ivo S. kako je sve u redu. Da će nas kriza zaobići. Pa malo kasnije ostavka i “u banani smo”.

Kad svi govore da je sve u redu, znaj da je loše i bježi.

Kad svi šute..onda je dobro i trpaj.

 

…a trenutno se svi ti bankari i fond menadžečići javljaju i uvjeravaju da je sve ok. Da je sve u redu. Da im povjerimo novac 🤣

Naravno, to sam i ja pisao neki dan, ali eto, neki forumski mudraci znaju bolje.

 

mitkko, 15.03.2023. u 21:24


@diokidina

Tako je govorio i direktor SVB-a dan prije kraha. Ti k’o da si od jucer. A sta ce drugo CEO govoriti nego pokusati umiriti investitore i stedise.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Lucijan, 23.03.2023. u 08:51

INA isplacuje 20 eura dividendu , cca 4.5 % prinos na cijenu dionice a ni jedan znacajniji medij to nije popratio !?!?..Bar ja nisam vidio ni cuo !

Ajde da je to neka no name tvrtka..ali jedna od “perjanica” , bar bi trebala bit..i nitko nista…Jasno je koliko se “drzi” do trzista kapitala.

evo i na HTju divka više od 4% pa će danas možda dijonica i pasti kako je krenulo… zakočilo nas totalno. Crobex pati od bipolarnog poremećaja.

Pozdrav

 

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Glupo je sad kupovati. Nema šanse da ne kihne više nijedna banka u svijetu a onda će Crobi opet dva tri posto u minus. A još nismo ni odradili jučerašnje povećanje kamata.🙄

New Report

Close