Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi bi definitivno trebali početi ulagati na ZSE, da ih vidim onda.

 

DOK NAŠI UMIROVLJENICI TRAŽE KUNE ISPOD KAUČA KAKO BI KUPILI KRUH: Islanđane muči sasvim drugi problem

 

 

yieldchaser, 02.12.2021. u 21:42
Da, samo to sve pod pretpostavkom da bi taj pretpostavljeno slabiji omikron u potpunosti istisnuo deltu. Znamo da kod gripe idu razni sojevi, različito opaki… Ja sam imao jednu pred tri i pol godine.. Opaka bolest.
Zanimljivo, cak i ovaj domaci “ostromjeras” ne osporava vrlo moguce rjesenje pandemije njenim “omikroniziranjem”: “Idemo pričekati što se tiče kliničke slike, hajdemo pričekati, ako bi se potvrdio blaži oblik, to bi bilo izuzetno dobro. Omikron je potisnuo deltu potpuno u JAR-u, izuzetno je zarazan, više od 90% izolata su omikron. Izuzetno je brzo prenosiv, pa ako uz to izaziva znatno blažu kliničku sliku, to bi bila jedna idealna kombinacija. Hoće li se to dogoditi, vidjet ćemo.” https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bit-ce-dosta-otpora-oko-cijepljenja-djece-omikron-i-dalje-cu-biti-oprezan-15130825

Mi smo za sad oko 0, ali vani je gadno crvenilo

https://www.investing.com/indices/major-indices

Ignore: KressoM, delux

Jutarnji list

Opet uzdižu nekretnine a za opljačkane ulagače na burzi kažu da su neuki. Majko mila, uzmu ti dionice i odgovore da si neuk umjesto da idu u zatvor.

Srbija je mila majka za ovo smeće od države.

 

 

Hpdg…neko preuzimanje.💪👍

Ravnatelj Plećaš od javnosti skriva dokumente o zataškavanju sumnji u kriminal i pokriva nezakonito zapošljavanje u CERP-u

 

Famozni cerp

Kad se podvuce crta za 2021 , rast crobex-a 20 % ..dosta dionica s rastom vecim i od 40–50 .. a neke i s tro znamenkastim rastom.

Nazalost bilo je i gubitaka ali to je burza..glavno je da zavrsni skor bude pozitivan 🙂

Sve u svemu … jako dobra godina.

Mozda mediji nadju i neki prostor pa objave koji pozitivan komentar..ali i ako ne..nista zato

Svima svako dobro u 2022 !

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Sretna Nova 2022!

Također ,sretna i uspješna !

Sasvim solidna godina na ZSE!! U novoj 2022. godini, želim svima još bolji rezultat i da mediji domaću burzu počnu pratiti kao i ovu opaku bolest COVID – 19 !! 🙂

Gledam Evropa i svijet radi danas. Mi smo najsvetiji a najviše lopova ima, zanimljivo.

lojtra, 06.01.2022. u 10:10

Gledam Evropa i svijet radi danas. Mi smo najsvetiji a najviše lopova ima, zanimljivo.

danas se burze crvene da boli glava.tržišta su odavno pregrijana, dionice su na vrhuncima cijena s kojih nemaju više kamo rasti. čeka se j ošodluka feda o kamatama dok omicron radi kaos u svim gosodarrski bitnim državama. pad burzi je na vidiku samo što treba neko vrijeme dok se kotač rasta burzi zaustavi i počne okretati na drugu stranu a onda će biti ružno  dionicama

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

A tek kad dođe neki ‘event’ od kojeg će se skršiti kriptovalute, ti tulipani 21. stoljeća.

Tehnološke dionice će se prepoloviti, a neke će padati i preko 60%.

TSLA će biti jedan od najvećih pokolja od kada postoje tržišta kapitala. U rangu dot-com bubblea.

Tko će dobro proći?

Kratkoročno nitko. Padat će apsolutno sve, osim nekolicine fondova koji drže kratke pozicije i individualnih short sellera. Oni će zaraditi, ali ograničeno naravno.

Na srednji i duži rok će dobro proći kompanije sa jakim bilancama, umjerenim do malim P/E i generalno stabilnim poslovanjem. Ukratko, kako je nedavno rekao Bill Ackman – oni kojima ne ide dobro će jako loše proći, a oni kojima ide dobro i imaju perspektivu će dosta dobro proći.

Svatko tko kupuje dionicu na petogodišnji P/E veći od nekih 23 bi si trebao dobro razmisliti, pogotovo na US tržištu.

Jednom kada nova kriza nastupi i kad cijene jako posrnu, vremenski okvir za dokup kvalitetnih blue chipova će biti dosta uzak i to tada valja iskoristiti.

Tako to ide desetljećima..u hr kraće malo..

Kako to da nitko nije otvorio temu cro 7 i slo 7?

New Report

Close