Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa nije li pao dow jones u 10.

mjesecu lani cca 20%?

lojtra, 19.01.2021. u 08:22

Pa nije li pao dow jones u 10.

mjesecu lani cca 20%?

Pao je za 10%, a 28.10. (kad je napisan post) je bilo skoro pa dno tog pada…u studenome je narastao preko 10%…

Rastimo zajedno...

Pao je više, tu negdje između 9 i 11 mjeseca.

Totalno nebitno…ali imam vremena i vučete me za jezik…

 

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
Rastimo zajedno...

Samo vi čekajte pad.

Pa ako virus mutira i sve nas pobije ili padne komet… onda dođite ovdje i kažite da ste bili u pravu i prognozirali taj pad. Možda dogodine, možda 2043.

U međuvremenu će burza toliko narasti da će i taj krvavi pad biti na vrijednostima i dalje većim nego li je sada burza.

Draže mi je držati odličnu poziciju pa ako i pada nadokupiti nego li gledati kako raste bez mene.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Djubre, 19.01.2021. u 11:40

Samo vi čekajte pad.

Pa ako virus mutira i sve nas pobije ili padne komet… onda dođite ovdje i kažite da ste bili u pravu i prognozirali taj pad. Možda dogodine, možda 2043.

U međuvremenu će burza toliko narasti da će i taj krvavi pad biti na vrijednostima i dalje većim nego li je sada burza.

Draže mi je držati odličnu poziciju pa ako i pada nadokupiti nego li gledati kako raste bez mene.

💯

Potrošači planiraju ljetne praznike: EasyJetu rezervacije za ljeto skočile 250 posto

Bas me interesira kako ce biti ljeto u nas.

ZABA

najniža 44 najviša 57.40 u postotku rast 29,5%

HPB

najniža 376 najviša 498 u postotku rast 29,7%

SLUČAJNOST!? teško

 

Sad je vrijeme za kupnju. A sell in May je u maju, zar ne?

@Lojtra

Ne.

Sjeti se npr. prošle godine i što je bilo s onime koji se vodio tom logikom..

Ignore: KressoM, delux

Pa građevinare se nije isplatilo prodavati u maju. Nadam se da će tako biti i ove godine.

‘Ovo što EBA radi je kumuliranje problema za veliki potres koji će sve razoriti’

‘Ovo što EBA radi je kumuliranje problema za veliki potres koji će sve razoriti’

DAX je na -1,85% a i USA indexi su u povećem crvenilu. ni crobex nije imun pa je danas imao jači pad..no to je početak male grude koja je tek krenula s vrha planine i polako kreće prema dolje..možete joj se postaviti na put pa će vas pobrati i zatući u podnožje ili možete čekati u podnožju na sigurnoj udaljenosti i onda pobrati vrhnje kad lavina udari na dno..vaš izbor

budapest !

Europa je u teskim zelenilu, ali ce i Ameri također jer je Biden potpisati poticajne mjere. A vidim u pred trgovanju i da bi Crobi mogao dobro povuci.

Zna li tko da li u prijavu poreza treba isprintati sve transakcije ili samo finalnu stranicu obracuna?

Dosada nisam imao ovakav slucaj..uvijek je sve bilo do 20stranica…ali sad ih imam 98 pa mi to ispadne kao udzbenik.

New Report

Close