Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se i sama da je trenutno najbolje vrijeme za one firme koje žele nekoga preuzeti a imaju keša za to. Kada se stiša na proljeće sve oko i zbog prolaska korona krize više im se neće ukazati ovakve prilike. Treba imati malo “muda” i sredstava pa pokupovati ono što ima budućnost.

Kakva cijena, to je delistiranje a ne istiskivanje. Kad delistiraju cijena će biti nepoznata. Dobivat ćete dividendu i to je to. Jedino ako ide i istiskivanje onda je to druga stvar.

Nitko ne komentira rast kreditnog rejtinga. Aha, čuči se na kupnji. Ja kupio danas par dionica.

lojtra, 16.11.2020. u 15:26

Nitko ne komentira rast kreditnog rejtinga. Aha, čuči se na kupnji. Ja kupio danas par dionica.

toliko o vjeri u rvacko gospodarstvo

probijamo 1700 očekujem daljni kvalitetan rast nije sve crno vadite novce iz banaka bez kamata

Gdje se može vidjeti promet tim Etf-ovima? I kako to nitko ne komentira?

Normalno se vide ETFovi, kao i sve druge listirane dionice. A baš su se sjetili koje će ETFove uvrstit. Bilo bi im bolje da su uvrstili DAX, CAC i onaj londonske burze, kako se već zove… Ja sam prijatelja u Austriji ovo proljeće nagovarao na DAX pa nije htio. Još pred dva mjeseca mi je rekao da mu je žao da me nije poslušao. A imao je tada nekoliko tisuća eura za ulaganje…

Vani ludnica, kod nas sve po bidu. Zato sam i je na bidu. Samo raspalite.

lojtra, 18.11.2020. u 10:38

Gdje se može vidjeti promet tim Etf-ovima? I kako to nitko ne komentira?

evo slovenski raste a hrvatski u kaljuži zvanoj zse

ajde barem mi zaba uljepšala dan

nakon nekoliko dana uzastopnog rasta na zse vrijeme je za korekciju

truckjimy, 23.11.2020. u 14:59

 









lojtra, 18.11.2020. u 10:38



 

Gdje se može vidjeti promet tim Etf-ovima? I kako to nitko ne komentira?

 



 

evo slovenski raste a hrvatski u kaljuži zvanoj zse

evo SLO na 105 a hrvatistanski umire na 100,80

Korona se svakim danom bliži svom kraju, tako da je sad krajnje vrijeme za ulazak.

Cijepljenje će početi već u 12mj. tako da od nove godine možemo očekivati (napokon) lagani povratak na staro ( a to će značiti i cijene dionica po “starom”).

Budući da kod nas još uopće nije došlo do oporavka dionica (dok su vani već i daleko iznad razina od prije korone), možemo očekivati jako, jako uspješno razdoblje pred nama.

nažalost optimizam na ZSE je izumrli pojam a mene je dobro koštao

Kako će se uvođenje eura odraziti na cijene dionica?

New Report

Close