Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tu se priča o nekoj krizi i korekciji.. u redu, al ja ne vidim koje ozbiljnije dionice su značajnije pale u zadnja 2 – 3 tjedna. 🤔

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Par puta cik cak i onda zaron. Ali čemu se zamarati s pisanjem.

Vanka teška zelenjava.

diokidina, 11.09.2020. u 09:10

Vanka teška zelenjava.

da, ipak optimizam i medvjedi pobjegli unutra….kod nas se prasi najvise na DLKV..a pomalo i na drugima samo mnogi to ne kuze..

lp

sonda, 11.09.2020. u 07:32

Tu se priča o nekoj krizi i korekciji.. u redu, al ja ne vidim koje ozbiljnije dionice su značajnije pale u zadnja 2 – 3 tjedna. 🤔

Da, nije kriza kad potplaceni nedovoljno obrazovani novinari ili preplaceni nepotrebni politicari po medijima lupetaju da ce biti kriza i to iskljucivo radi manipulacije ljudima. Kriza nastupa kad osnovni energenti poskupe toliko da uzrokuju zakrcenje sustava toka novca.

jel se burza ugasila ili je još živa?

Bas si gledam sto cu prodati da skupim malo novceka kad se s virom krene trgovati.

Imam nekoliko papira izmedu kojih cu odabir napraviti ili da od svakoga malo gricnem.

OPte, Vlen, Iga mi nisu u minusu, koji papir da skratim?

Koji potop vani?

Potop,da…

https://www.investing.com/indices/major-indices

Ignore: KressoM, delux

vani RAST ..cro POTOP

vani POTOP …cro POTOP

ZAKLJUČAK …..SMEĆE OD BURZE JE OVO OSTALO !!! !

 

 

 

janlana, 21.09.2020. u 10:49

vani RAST ..cro POTOP

vani POTOP …cro POTOP

ZAKLJUČAK …..SMEĆE OD BURZE JE OVO OSTALO !!! !

Dobro jutro!

 

 

 

Dax -4,20

koja dosada …koji čemer ….koja balkanska prčija je ovo poslalo ….

 

gledam gadovi idu prodavat LEDO ….smećari …ukrali firmu …prevarili dioničare …sad buju prodavali …gamad HDZovska ….

Do 11 sati 270.000 kn prometa na ZSE.

Tragikomedija viših razmjera.

Ovo je stvarno nevjerojatno, prošli tjedan su veliki igrači nemilice kupovali i dizali bluchipove, a danas u 16 h ih namjerno zalupavaju nisko, i to dok je vani sve raslo i jučer i danas.

Koje su to igre, stavili naloge puno niže od kupovnih samo da prođe što jeftinije i da sruše cijene.

New Report

Close