Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jak promet danas 180000

dali netko ima info kad se ova burza gasi?

hpb2020hpb, 06.07.2020. u 13:05

dali netko ima info kad se ova burza gasi?

I strane su mrtve.

Sell in May and go away.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Ne znam što se čeka, neovisno o opredjeljenjima, sad je barem sigurno da je vlada opet stabilna i da neće biti potresa.

Uz to turizam ide naprijed, promet cestama je na 70% prošlogodišnjeg, što je i više nego odlično.

Dakle svi loši scenariji su izbjegnuti, tako da sad burza može krenuti prema gore.

Danas je već trebala biti jača reakcija, ali vidjet ćemo sada u sljedećim danima.

Tako je. Vrlo brzo ćemo imati stabilnu Vladu, što me je iznenadilo, al neka, to je u ovim uvjetima jako dobro i bitno. Baš sam pomislio da će danas sve povući gore. A ono, slabo i neodlučno. Ipak, 7. mjesec je, ništa čudno.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Jel ja to dobro vidim, Kinezi danas povukli skoro 6% gore… Hong Kong skoro 4%…svi ostali rasli od 1,5% do 2,5%…Gdje je bisakovi da javi kako je to lose i da samo sto nije okrenulo u minus….

 

Mi, po starom taljigamo s malim prometom i neodlucnim investitorima…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

mi sad prvo trebamo odradit jednu dobru korekciju od jedno  minus 6-8% i onda se vratiti u plus 0,01% i tako u krug dok vrijednost portfelja ne dosegne 0 kuna

 

Zar ne vidite gdje je greška? Pobjeda HDZ-a. Rekao sam vam, ako oni pobijede, ćao burza. Njih zanimaju samo nekretnine.

Pravi potez vlade bi bio da svakom ulagaču da 100000 kn bezpovratna sredstva s uvjetom da za njih kupi dionice u roku od mjesec dana ili ih natrag uzima k sebi s brokerskog računa.

lojtra, 07.07.2020. u 09:32

Zar ne vidite gdje je greška? Pobjeda HDZ-a. Rekao sam vam, ako oni pobijede, ćao burza. Njih zanimaju samo nekretnine.

greška je u nama koji smo ostali na zse

evo na slici sve rečeno koja smo mi WC

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

lojtra, 07.07.2020. u 09:32

Zar ne vidite gdje je greška? Pobjeda HDZ-a. Rekao sam vam, ako oni pobijede, ćao burza. Njih zanimaju samo nekretnine.

Kada splasne euforija oko izborne pobjede i kada za dva tri mjeseca podvuku crtu ispod turističkih i inih prihoda, onda dolazi otrežnjenje i muka. Ako ne budu na vrijeme počeli rezati na rashodima države bankrot će pokucati na vrata već na proljeće 2021 godine.

Većina vladajućih političara a i ekonomskih analitičara još uvijek nije svjesna rupe u proračunu koja će se otvoriti ove i početkom iduće godine. A na proljeće 2021 ako predsezona zakaže i bude očito da ni tada nema ništa od oživljavanja turizma, jadna li nam majka svima redom. Sve se oči uprle u Evropski novac i puste milijarde Eura a iskreno rečeno drugog izvora ni nema za Hrvatsku. Kada bi to kojim slučajem propalo istog momenta smo u bankrotu. Zašto se to libi bilo tko otvoreno reći a svi znamo da tako stoje stvari.

@banana

Hvala dragom Bogu pa imamo gospodina Z. Marića koji ce znat izvuci najbolje iz situacije.

Gade mi se svi politicari i njihovo neznanje, ali g. Marić je genijalac i sve nade polazem u njega…

Rastimo zajedno...

Ti to ozbiljno? Čovjek koji je izdao svog najboljeg prijatelja(Todorića) spasit će nas??

lojtra, 08.07.2020. u 16:12

Ti to ozbiljno? Čovjek koji je izdao svog najboljeg prijatelja(Todorića) spasit će nas??

OMG, pa Agrokor je upropastio iskljucivo Todoric, nitko drugi tu nije kriv niti je itko ikog izdao…bagra na kraju je samo ocerupala lesinu…

Rastimo zajedno...

New Report

Close