Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






 






 

Rezultati pretraživanja




Web-rezultati



dame i gospodo nastupa

David Copperfield (illusionist) -






https://www.investing.com/indices/major-indices

dali imamo V oporavak

Oskar, 06.04.2020. u 20:03

general nakon bitke? Pa ako ti nisi u stanju nu čitato ni pamtiti kako misliš ulagati na burzi? Imaš sve evidentirano, dok ste crnjačili ja sam bio strong buy dječače.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

randopph, 06.04.2020. u 21:23

ask/bid

nisam trader kao ti, ali neke stvari s protekom vremena postanu jasnije. nitko ne može uvijek pogoditi, ali zašto ne iskoristiti očito preveliki propad na mnogo dionica. isto kao i sada preveliki rast na nekim papirima, koji po meni još nije gotov. što će biti kasnije…. vrlo vjerovatno ozbiljniji pad.

da, i da završim. puno nas ima ovdje raznoraznih pametnjakovića. jedni se klade na daljni rast, drugi na pad… netko je napisao da smo svi u pravu. mene zanima da li ima koga da je rasprodao sve iznad 2000 bodova?

zašto to pitam? iznenađen sam što nitko od strosjedilaca to nije napisao. i oni forumaši za koje sam mislio da su natopljeni iskustvom i znanjem nisu prepoznali prijetnju a imali smo svi skupa barem mjesec dana za reakciju!! zato sam u postu prije i napisao da svi skupa ništa neznamo! pogotovo ne reakcije burze u amera na objavu nekih vijesti. to je fakat svijet za sebe gdje je lova daleko na prvom mjestu. o empatiji i humanosti jako malo govora!

imaš na 25.02. na Dionice net, tema Komentari trgovanja (stranica 7) da sam 95% u kešu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Znate da je jučer ZSE rasla 5% dok je Dax rastao 6%, a Dow 8%. Vidim jutros futuresi opet otišli u plus, pa predviđam danas rast ZSE-a od nekoliko postotaka.

Tko je prodao prije 10-tak dana grdno je pogriješio.

evo nas na otporu 1630-1650… tu bi trebala biti borba, pokratio značajno i čekam rasplet.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Razumijem rast većine dionica ali turista baš i ne.

meni nije jasni kako neki ne kuže.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Parica, 07.04.2020. u 07:04

 





Seeker, 06.04.2020. u 21:52



 

 









Parica, 06.04.2020. u 16:35



 

 

 

Danas usao u klub kešoljubaca…pokratio skoro sve, ostalo cca. 20% unutra…trenutno mi je sve jakooo skupo…tko voli nek izvoli…

 

 

 



 

Otkako si to napisao, vanka su burze uduplale rast.

Sa +3.5% na +7%.

Ako njima nije skupo, ne znam zašto je tebi.

 



 

Skupo mi je jer sam prije 7 radnih dana sve mogao kupit cca. 30% jeftinije…a osim toga, nisam ni dovoljno pametan da znam kako ce karantena utjecat na poslovanje drustava pa ni neznam sto je (ne)prilika..prevelik rast, neizvjesnost i pozitivan prinos u 2020. su me potjerali u keš…

Ali FOMO je opaka stvar i mozda cu ujutro sve kupovat nazad (skuplje)…

Pošteno.

Ja osobno mislim kako su neke i odradile pretjerano veliki rast. Posebice turisti koji ove godine neće imati sezonu a idućih godina će se boriti za svakog gosta i to spuštanjem cijena.

Turiste i dalje zaobilazim u širokom luku.

Ali ovi vanka su ludi za kupovinom. Evo danas burze nisu niti otvorile,a futuresi već +2%.

Kad se servira toliko loših vijesti i g*vana, a burze samo rastu… zapitate se tko je ovdje lud. lako moguće kako je povratak već krenuo i da ćemo do kraja godine gledati strane burze ATH. Ne znam gdje će ovo oaza sigurnosti od ZSE sa svojim turistima.

 

Plafon je danas i eventualno sutra do podne. Lijepa ova kriza, za sada oni koji su živi i zdravi lijepo žive. A sve što je lijepo kratko traje! ZSE je na krilima vladinih mjera poletio a slijetanje  je tu negdje!

Turisti su već sada purani!

Jel se to mi po pe esu odbijamo od 1650??

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

NaBiduAsku, 07.04.2020. u 09:00

 





Oskar, 06.04.2020. u 20:03





 

general nakon bitke? Pa ako ti nisi u stanju nu čitato ni pamtiti kako misliš ulagati na burzi? Imaš sve evidentirano, dok ste crnjačili ja sam bio strong buy dječače.

 

Ma da… obzirom da zbog okolnosti imam vremena malo sam pročitao ovu temu unatrag da vidim kako je to išlo zadnjih mjesec dana sa padom

Nije bilo teško uočiti da te nema sa komentarima dok je padalo a nakon par dana rasta evo tebe svaki dan si ovdje pametan po više puta.

Tako da molim te poštedi me svoje stručnosti a poglavito bahatluka…

p.s. imaj u vidu da sam prvi put dionice kupio 2000e godine…

 

Pozdrav

 

A da? Odvrti malo od 7. stranice na na Dionice net, rubrika komentari trgovanja…

 

a što se tiče komentara da me nije bilo dok je padalo, rijetko kad drukam na pad. Iako je bio očit još tamo 25.02. kad sam upozoravao koje će probleme korona donijeti. Čim je okrenulo udri po optimizmu, takav sam ja, rado podijelim savjet kad treba kupovati, pravi sam altruista zar ne. Ali ti to ne bi pohvatao to da trguješ i od 1991. Nemaš to u sebi Zlatna malino.

 

 

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

rasprodao danas gotovo sve akumulirano zadnjih 15 dana jer nije normalno da su cijene mngih izdanja na današnji dan gotovo dosegle razine od prije izbijanja krize, a recesija se tek sprema brutalno udariti….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Čorbex sa 1652 već na 1585. Što bi se reklo školski.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close