KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KODT je “osvojio” irske vjetroelektrane, a ovo je novi izazov, tehnološki napredak je taj što će se proizvedeni višak el.energije moći skladištiti u obliku vodika. Zaista kao ljudi trebamo biti ponosni na ova tehnološka dostignuća.

Zadnjih dana se vrši pretovar na sadašnjim razinama. Možda nas KODT iznenadi za Božić nekim pozitivnim vijestima? Bilo bi lijepo od njih. 🙂

Pozdrav,
Molim za informaciju ako netko može pomoći: Dionice dobivene povećanjem osnovnog kapitala (kao i dionice na osnovu kojih sam ih dobio) sam prodao 2019.
Što je sa porezom i prirezom? Prvotne dionice su starije od 3 godine, dok dobivene povećanjem nisu.
Unaprijed hvala.

U divnoj tišini koja sliči priči što skviči... jer ugasilo se svjetlo na fići!


Pozdrav,
Molim za informaciju ako netko može pomoći: Dionice dobivene povećanjem osnovnog kapitala (kao i dionice na osnovu kojih sam ih dobio) sam prodao 2019.
Što je sa porezom i prirezom? Prvotne dionice su starije od 3 godine, dok dobivene povećanjem nisu.
Unaprijed hvala.

Mislim da Vam to nitko ne zna (ni u Poreznoj), ali logika kaže da su i one stečene kad i stare, a koje su se racunovodstvenim aktivnostima samo “uduplale”. Ja na Vašem mjestu ne bih prijavio porez na kapitalnu dobit…

Rastimo zajedno...

Radi se, ugovaraju se novi poslovi, na stranicama Elektroprivrede Crne Gore objavljno ugovaranje novih poslova za KODT, ako znamo da je ugovorenost poslova za 14% veća nego lani (objavljeno u devetomjesečnom izvještaju za 2019.godinu) nije loše

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/l15xB7M8j73iE6P23U8pkA==.pdf

Dividenda od 37,66 kune po dionici

Isplata dividendi izvršit će se najkasnije u roku od 15 (petnaest) dana od dana stjecanja tražbina za isplatu dividende (record date), odnosno do 29.07.2020

Super, za dugoročne investitore jedna od boljih dividendnih dionica na ZSE

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

Na ZSE ništa nije super. Ni za dugoročne ni kratkoročne. Što prije krenete put NYSE bolje za vas.

8. Investicijske aktivnosti U tijeku su aktivnosti za ostvarenje planirane investicije ”Povećanje kapaciteta proizvodnje distributivnih transformatora”. Ovom investicijom povećat će se tehnološke i proizvodne mogućnosti Končar D&ST-a na segmentu distributivnih transformatora. U drugom kvartalu 2020.g. Končar D&ST je stekao 26% poduzeća PET te nakon navedenog stjecanja ima 100% vlasništva u PET, Poljska.

treči kvartal bi mogao biti dobar,,, kao i cijela 2020.

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

Da li ste primjetili vjerovatnu realizaciju narudžbi kroz rast prihoda i dobiti u odnosu na lani, te ponovnu objavu uvećanih narudžbi od 14% u odnosu na prošlu godinu. Sigurno će biti premašeni rezultati poslovanja za ovu godinu, od onoga što nam je Uprava prezentirala na Glavnoj skupštini.

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/KODT/FI-KODT-f5f819364511e64714ee290e1f70a3b3.pdf

 

Naj uspjesnija kompanija na ZSE u kriznoj 2020.

Novi ugovoreni poslovi za 2021. 23% veci nego krizne 2020.

Svijetla buducnost nas ocekuje na ovoj dionici

 

Dividenda 51,40 kuna.

 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/KODT/COI-KODT-0cbba03178ce24114321adc77436cd79.pdf

 

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Poštovani,


ima li netko možda više informacija vezanih uz investiciju Končar D&ST. Spominje se da su u pregovorima oko kupovina zemljišta i hale od 55tis/m2 u vasništvu Intereurope d.o.o. – Jankomir. Zna li netko dali je to bila prvoaprilska šala ili se tu doista nešto događa?


Hvala.

Spominje se bas KODT ili matica koncar ?…….meni nisu poznati neki novi planovi sirenja

Ignore : renči

Ne znam dali je bilo govora o matici ili KODT pošto nisam bio sugovornik u tom razgovoru. Jednostavno sam čuo taj razgovor u prolazu,


znam da su djelatnici KODT.

New Report

Close