KABA (Karlovačka banka d.d)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KABA (Karlovačka banka d.d)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tesko da ce skupiti 95%

Najvjerojatnije Ce poslje ovog otkupa sami morati povisiti cjenu za preostale dionice kako bi motivirali prodavače da postignu svoj cilj

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Špekulacije u Večernjem – https://www.vecernji.hr/biznis/mkb-bank-preuzima-i-kabu-mali-dionicari-izgubit-ce-milijune-kuna-1434802

pific, 15.09.2020. u 11:34

Tesko da ce skupiti 95%

Najvjerojatnije Ce poslje ovog otkupa sami morati povisiti cjenu za preostale dionice kako bi motivirali prodavače da postignu svoj cilj

Koliko vremena za to mora minimalno proći, tko će čekati sa delistiranim papirima.

 

Ovaj što kupuje 200 kom po danu, što to znači?

lojtra, 07.10.2020. u 16:03

Ovaj što kupuje 200 kom po danu, što to znači?

Znaci da zeli dati do znanja da moze kupovati po 2000 dnevno, ako će zatrebati nakon što istekna javna ponuda…….i neće biti jedini…….

Mislim da on samo održava likvidnost i da je to njihov igrač. Nedam im po nikakvoj cijeni, plaćao sam ih  350 kn.

Izvješće o preuzimanju je izišlo. Dečkima nešto fali😀

Što je činiti ostatku dioničara uključiši i mene?! je li ovo uopće legalno?!?

 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/KABA/GS-KABA-4841a83876abd6a082bfb2a69f2d3482.pdf

lijepo je forumaš “pific” navukao forumaše u ovo …a sad “adioooo”….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ovi hoće još da nas i zaraze na godišnjoj skupš. Koliko ja znam javni skupovi preko 25 osoba su zabranjeni. Ali ??????

carlos, 03.12.2020. u 13:56

ovi hoće još da nas i zaraze na godišnjoj skupš. Koliko ja znam javni skupovi preko 25 osoba su zabranjeni. Ali ??????

Neće biti više od 25 duša na GS.

Sve su nam banke lijepa izvješća prikazale.👏👏

Ima li netko možda od vas forumaši papire KABE, gdje se može izvješće pogledati?

A ima li smisla i gledati kada su nam izgleda “mrtve” te dionice.

Pongo, 28.02.2024. u 13:25

Sve su nam banke lijepa izvješća prikazale.👏👏

Ima li netko možda od vas forumaši papire KABE, gdje se može izvješće pogledati?

A ima li smisla i gledati kada su nam izgleda “mrtve” te dionice.

Godišnja izvješća

Postoje li gdje izvjeṣ̌ća banke za 2023 godinu, jel se dobro poslovalo ili nije?

Moguće netko od vas forumaṣ̌a ima kakvu informaciju.

New Report

Close