JDRN (Jadran d.d. Crikvenica)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDRN (Jadran d.d. Crikvenica)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crikva1, 05.05.2021. u 16:04

Konačno optimizam i u Njemačkoj: Pada broj zaraženih, cijepi se milijun ljudi dnevno, ljeto će biti dobro – Poslovni dnevnik

kakve to konkretne veze ima s Jadran d.d.??

E još kada bi ovi promjenili navike pa počeli masovno stizati gdje bi nam bio kraj. Možda su idealni za predsezonu i postsezonu , ipak im nije tako vruće tad.

Norvežani ovo ljeto najviše žele na odmore u Hrvatsku i Grčku – Privredni.hr

kodiaq, 06.05.2021. u 07:50

 





Crikva1, 05.05.2021. u 16:04



 

Konačno optimizam i u Njemačkoj: Pada broj zaraženih, cijepi se milijun ljudi dnevno, ljeto će biti dobro – Poslovni dnevnik

 



 

kakve to konkretne veze ima s Jadran d.d.??

A s čime se bavi Jadran d.d. ? Od kuda najveći broj gostiju dolazi na naše more?

 

Dobre vijesti za kvarnerski turizam stižu s turističkog sajma u Austriji. Naglasak na – zdravstvenoj sigurnosti – Novi list

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/JDRN/COI-JDRN-e34977188c0bb9cea71fb94511a35da8.pdf

 

Dobre vijesti novi kapaciteti i to u kampu za kojim će ove godine potražnja eksplodirati…

KSK, 27.05.2021. u 10:14

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/JDRN/COI-JDRN-e34977188c0bb9cea71fb94511a35da8.pdf

 

Dobre vijesti novi kapaciteti i to u kampu za kojim će ove godine potražnja eksplodirati…

👍

Nelikvidna crikva ima branu na 13,20. Dali je to skupo ili nije ne znam. Dali će u korekciju? ili na 20 kn ako država oprosti dugove

crikva izgleda ima lošije rezultate od prošle godine

može li netko u par rečenica napisati kaj se događalo sa jadranom nakon uvrštenja na zse. nisam nešto pratio. cijepanje, spajanje, dokapitalizacija…

Skupština je bila krajem sedmog mjeseca a ne znam za nikakve obavijesti.

 

Bilo je prije pandemije zainteresiranih za crikvu. Meni se je uvijek postavljalo pitanje za koga to mirovinci čuvaju/pripremaju i da vele koliko košta crikva na tržištu

IZJAVA ZA MEDIJE PREDSTAVNIKA UDRUGE VJEROVNIKA BIVŠIH RADNIKA I MALIH DIONIČARA JADRAN DD CRIKVENICA

 

Iz FI Q2:

JADRAN grupa je u razdoblju od siječnja do lipnja 2021. godine ostvarila ukupne prihode u iznosu od 37.723.253
kune, dok je u istom razdoblju 2020. godine ostvareno 13.213.058 kuna, a u 2019. godini 33.924.017 kuna.
Treba napomenuti da 1.730.007 kuna prihoda u 2021. godini otpada na prihode od prodaje nekretnina društva
CLUB ADRIATIC d.o.o. sukladno ranije donesenom planu dezinvestiranja Grupe.
Poslovni prihodi iznosili su 34.987.939 kuna ili 21.850.535 kuna više od prihoda ostvarenih u istom razdoblju
lani, odnosno 1.592.269 kuna više no što je ostvareno u 2019. godini.

Poštovani Ibro to ja zovem obavijesti. Tak se šika i najljepša Vam dala. Koliko ja vidim tu bu lepih penez u budućnosti jer zdravstveni turizam ima perspektivu i crikva je blizu a kad je Robić pjevač po rivijeri Njemice su šizile a mjesta ni za lijek. Volim crikvu

Ako gradski oci amenuju Internacional se ruši do temelja i gradi novi sa 5*. Nekad se je Broz hvalili na otvorenju da je ovo najljepši hotel/položaj na Mediteranu. Tu sam onda sjedel ko dečec i išel s čamcem na Krk. Bilo bi dobro da kad se izgradi Novi hotel i provozi trajektna linija crikva Krk. Hotel bu sav u staklu i bit će fešta kakve još ni bilo a dionica leti u nebo.

Uživajte

Treba cuvat dionice ili ih kupovat ki ih nema,jer fondovi ne ulaze u nesto di ne mogu u kratko vrime masno zaradit!!

New Report

Close